Ms Project Server 2013 + Ms SharePoint
Про замовника

Замовник – велика інжинірингова компанія, виконує проєктування для гідроенергетичного і водогосподарського будівництва, теплових і атомних електростанцій на території України і Європи.

Постановка завдання

Замовником було поставлено завдання створення сучасних і зручних комунікацій для спільної роботи співробітників організації над проектами, документами.

Про проєкт

Для вирішення поставленого завдання фахівцями SOLTI були поетапно виконані роботи:

 1. Проведено детальне анкетування співробітників. За результатами опитування складено список вимог до функціонала системи з урахуванням можливості зростання, складено технічне завдання на комплексне використання та налаштування.
 2. Після визначення конфігурації сервера, взаємодій, установлені Microsoft SharePoint і MS Project Server.
 3. Визначені та налаштовані структури організації, робочої області MS Project Server, розроблені шаблони типових проєктів і стандартів підприємства, налаштовані робочі місця співробітників. Опублікований пілотний проєкт.
 4. Коробкове впровадження потребувало доопрацювання і додаткового налагодження. Крім розробки дизайну порталу, були розроблені спеціялізовані звіти та здійснено повну інтеграцію зі системами існуючої інфраструктури Замовника, написані інструкції для ролей і внутрішніх політик.
 5. Після завершення робіт з упровадження проведено навчання системних адміністраторів і працівників. Підготовлено технічну документацію, запропоновано подальший супровід системи.
Результат реалізації проєкту

У результаті комплексного впровадження Microsoft Project Server із доопрацюванням і додатковим налагодженням коробкового продукту з урахуванням усіх вимог Замовника був створений корпоративний портал, що дозволив:

 • проєктним групам наочно збирати ресурси, що призводить до кращих результатів;
 • загальний доступ усім користувачам у будь-який час і з будь-яких пристроїв до загальних ресурсів;
 • сортувати завдання та цілі за категоріями, відстежувати та фіксувати статус завдань і їхнє виконання, установлювати пріоритети;
 • у лічені секунди надати доступ до всієї необхідної бізнес-інформації про проєкт новим користувачам;
 • повністю контролювати керування правами всіх користувачів із боку ІТ-департаменту компанії;
 • оперативно в будь-який момент отримувати повну інформацію про всі проєкти та їхні стани;
 • за допомогою зручного планувальника отримувати інформацію про співробітників, їхню працю, відкоригувати завдання та цілі, що підвищує продуктивність і ймовірність успішного виконання проєкту;
 • планувати проєкт, контролювати терміни та дати, вносити коригування в онлайн режимі.
Використовувані технології
MS Project Server 2016 logo
Microsoft Project Server
MS Sharepoint logo
Microsoft SharePoint