Фінансовий IT консалтинг

Оптимізація вартості проєкту
Финансовый анализ аудит ИТ

Правильно плануючи кошторис майбутнього ІТ-рішення, оцінюють всі можливі затрати на передпроєктну підготовку, проєктування, поставку матеріялів та устаткування, монтажні та пуско-налагоджувальні роботи, а також вартість майбутнього володіння вибраним рішенням.

«Але, що робити, якщо передбачувана вартість проєкту перевищує очевидні фінансові можливості?» — У цьому випадку вартість проєкту Замовник схильний скоротити, «урізав» його за рахунок скорочення інженерної частини.

Економія за рахунок етапу проєктуваннякомплексу інженерних систем і комунікацій — найрозповсюдженіша помилка та одна з найсерйозніших з усіх можливих.

Як правило, процес реалізації проєкта інженерних систем можна розділити на групи робіт:

 • «Фундаментальні»: визначають межі можливого розширення та нарощування функціоналу всього рішення в майбутньому: передпроєктні опрацювання (визначення потреб, формування технічного завдання), проєктування, прокладка кумунікацій, контрольні та вимірювальні роботи, нагляд.
 • «Другорядні»: поступово наповнюють область, задану «обов’язковою» групою етапів: визначення необхідного на даний момент устаткування, його встановлювання та пуско-наладжування, та, у міру необхідності, гибке масштабування комплексу інженерних систем.

Проблема формування прийнятного кошторису може бути вирішена без «збіднення» проєкту в інженерній сфері – через визначення мінімально необхідної кількості фундаментальних робіт, що формують основу майбутнього рішення.

Основні IT-рішення для фінансових послуг

Узгодьте свої ІТ-цілі з ростом вашого бізнесу

Наші інноваційні рішення для компаній фінансового сектора можуть допомогти прискорити обробку даних за допомогою мережевих вузлів, розрахованої на затримку 5 мс і швидше, допоможуть поліпшити якість обслуговування клієнтів і забезпечать цільову цифрову взаємодію в середовищі фінансових послуг.

Наші послуги фінансового ІТ-консалтингу затребувані в таких фінансових організаціях, як:

 • Банківські та кредитні спілки – отримаєте максимальну віддачу від своїх банківських мереж та інвестицій в ІТ.
 • Інвестиційні компанії – реагуйте швидше за допомогою спеціалізованих рішень для IT-інфраструктури та ІТ-послуг для сучасних інвестицій.
 • Страхові агентства – перетворіть свою фірму завдяки мережевим і ІТ-рішенням нового покоління.

Об’єднайте застарілі і сучасні ІТ з цифровою основою, що підвищує гнучкість і ефективність бізнесу, прискорюючи впровадження нових бізнес-моделей, які залучають і утримують клієнтів з меншими витратами.

Модернізація фінансової IT-інфраструктури та додатків

Прискорте впровадження інновацій в своєму головному офісі та у філіях. Цифрові додатки, мультихмарна інфраструктура і прикордонні рішення від Solti дозволяють стимулювати нові бізнес-моделі і зростання, одночасно підвищуючи ефективність.

Забезпечте виняткову якість обслуговування клієнтів і розширте можливості співробітників

Надайте безпечний і простий доступ до інформації на різних пристроях і в різних місцях. Цифровий робочий простір, мобільні і периферійні технології покращують взаємодію, розширюючи можливості клієнтів і консультантів компанії.

Захистіть фінансові дані і довіру споживачів

Підвищуйте довіру клієнтів, захищаючи конфіденційні дані всюди. Рішення по внутрішній безпеці, довіра і захист точок доступу допомагають забезпечити захист особистої інформації від кібератак.

Фінансове обґрунтування процесу реалізації ІТ-проєкту

«Обов’язкові» етапи

 • Формулювання укрупнених завдань з комплексу всіх інженерних систем.
 • Деталізація сформульованих укрупнених завдань до конкретних приміщень та території.
 • Розробка списку персективних потреб та возможних змін при виконанні планів розвитку об’єкту.
 • Розробка технічного завдання (ТЗ) на проєктування систем із розрахунком перспективних потреб.
 • проєктування інженерних систем.
 • Реалізація проєкту: прокладка комунікацій та підготовка місць установки активного устаткування.
 • Проєктний надзор: роботи з контролю якості комунікацій, що прокладаються.

«Необов’язкові-другорядні» етапи

 • Визначення мінімально-необхідного та достатнього набору техніки на момент здачі об’єкту
 • Установка необхідного набору техніки.
 • Пуско-налагоджувальні роботи. Тестування рішення зі встановленою технікою, на предмет відповідності до його поставлених завдань.
 • Експериментальна (пілотна) експлуатація рішення.
 • Робоча експлуатація рішення.

У прагненні до раціонального й ефективного використання засобів необхідно надавати комплексному проєкту інженерних систем найвищий приоритет, водночас, подальша реалізація «другорядних» етапів може бути виконана на виплат, із виникненням фінансових спроможностей.

Спеціялісти SOLTI готові надати допомогу в фінансовому менеджменті, оптимізуючи рішення під посильний кошторис замовника.
Оптимізація підходу до кроєктування та реалізації, тобто грамотний облік фінансових розходів у формуванні кошторису — це питання досвіду спеціялістів команди розробників.

Потрібна консультація?

Дзвоніть за телефоном +38 (057) 765-84-00

або залиште свій номер/пошту – ми з Вами зв’яжемось  Сертифікати