IT-Послуги

АУДИТ IT

Аудит IT-інфраструктури та інформаційної та безпеки компанії. Аналіз ІТ-систем і комунікацій. Розробка рекомендацій щодо оптимізації і прогнозу обсягу робіт >>

Аудит ИТ
ИТ-Консалтинг

IT-КОНСАЛТИНГ

Бізнес та IT-консалтинг компанії – Технічний, Продуктовий, Фінансовий, Стратегічний, Інтеграційний. Експертна консультація фахівців IT-сфери >>

УПРАВЛІННЯ IT-ПРОЄКТАМИ

Комплексне проєктування – ЦОД, СКС, СКУД, відеоспостереження та електропостачання. Послуги генпідрядника. Оптимізація бюджету. Проєктна документація. Державна експертиза >>

Управление it проектами
Производство компьютеров и серверов

ЗБІРКА ПК КОНФІГУРАЦІЯ

Сертифіковане виробництво серверів, комп’ютерів, графічних станцій, промислових комп’ютерів >>

IT-СЕРВІС ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ремонт і обслуговування. Комп’ютерна техніка. Відеокамери. Мережеве обладнання. Встановлення та налагодження ПЗ. Відновлення даних >>

ИТ Сервис и обслуживание
IT Аутсорсинг

IT-АУТСОРСИНГ

ІТ-обслуговування організацій і юридичних осіб. Передача функцій IT-фахівцям. Дистанційна технічна підтримка компаній. Зниження витрат на персонал

>>

IT инфраструктура под ключ

IT-ІНФРАСТРУКТУРА «ПІД КЛЮЧ»

Корпоративна IT-інфраструктура – поставка, налагодження “під ключ”: ЦОД, СКС, Wi-Fi, конференцзв’язок, IP-телефонія, СКУД, відеоспостереження, інформаційна безпека; комп’ютери і сервери (сертифікати ISO-9001, УкрСЕПРО). >>

эта страница на русском

Потрібна консультація?

ДЗВОНІТЬ ЗА ТЕЛЕФОНОМ +38 (057) 765-84-00

АБО ЗАЛИШТЕ СВІЙ НОМЕР/ПОШТУ – МИ З ВАМИ ЗВ’ЯЖЕМОСЬ  Сертифікати

  Послуги IT для оптимізації бізнес-процесів

  Сервіс по зниженню витрат і спрощення ІТ-інфраструктури за рахунок безперервної оптимізації, раціоналізації програмного забезпечення і додатків, управління консолідацією ЦОД і інформаційних систем.

  SOLTI застосовує інтелектуальну автоматизацію і безперервне підвищення ефективності для зниження витрат і спрощення вашої ІТ-інфраструктури за допомогою розроблених IT-рішень. Для розробки унікального IT-проєкту для вашої компанії наші фахівці вживають низку заходів і робіт у вигляді надання ІТ-послуг.

  IT-Аудит як послуга

  Наша підтримка по стратегії даних і аналітики в масштабі підприємства допомагають організаціям трансформувати і модернізувати використання показників для створення звіту аналітичної інформації, який забезпечує відчутні переваги на кожному етапі бізнес-процесу.

  Свіжі бізнес-ідеї приносять найбільшу користь. Solti пропонує аналітичні послуги і надійний аналіз корпоративної IT-системи, який вирішить вам швидко розкрити і застосувати ідеї для поліпшення бізнес-результатів.

  Консалтингові ІТ-послуги для бізнесу

  Наші консультаційні компетенції підтверджені сертифікатами світових компаній і великим досвідом реалізованих проєктів в різних галузях, бізнес-процесах і технологіях, щоб забезпечити вам розв’язання складних бізнес-завдань і реалізувати стратегічні цілі.

  Реалізуйте свій бізнес-потенціал за допомогою новітнього програмного забезпечення, технологій і цифрових можливостей. Проведений нами ІТ-консалтинг допоможе вам спростити і перетворити цифрову взаємодію, стандартизувати платформи, оцифрувати бізнес-моделі і автоматизувати операції для поліпшення сервісу, підвищення цінності та зниження витрат.

  IT-аутсорсинг як послуга

  SOLTI надає установам критично важливе, безпечне і економічне співробітництво на базі ІТ-аутсорсингу. Ми спрощуємо і покращуємо існуючі Комплекси і скорочуємо витрати на їх експлуатацію, а також допомагаємо домогтися більшої економії та інновацій, надаючи клієнтам можливість перенести частину своїх ІТ-ресурсів на обслуговування нашою компанією.

  Solti займається підтримкою критично важливих ІТ-напрямків бізнесу в більш ніж 20-ти середніх і великих підприємствах і декількох десятках невеликих фірмах України. З нашими послугами-ІТ ви:

  • Переконаєтеся, що ваша локальна технологічна платформа працює безпечно і надійно.
  • Знизите витрати на ІТ-операції до 30 відсотків протягом 1 року.
  • Підвищите ефективність існуючої ІТ-інфраструктури та намітите шлях для подальшої колаборації.

  Послуга з управління ІТ-проєктами

  Для управління та обслуговування серверів, баз даних, операційних систем і платформ використовуються цінні ІТ-ресурси і бюджет, що перешкоджає зростанню бізнесу та інновацій. Підвищіть продуктивність і окупність інвестицій в IT-проєкті, а також перенесіть частину діючого навантаження за проєктом фахівців Solti за допомогою традиційної або хмарної інфраструктури.

  Участь в управлінні проєктами разом з нашими консультаціями, досвідом міграції та оптимізації можуть поліпшити вашу ІТ-інфраструктуру за рахунок модернізації і віртуалізації, одночасно захищаючи складні функціонуючі навантаження за рахунок підвищення стабільності, продуктивності та окупності інвестицій. Наш сервіс з адміністрування ІТ-проєктів дозволяє досягти бізнес-цілей завдяки оцінкам, прорахованим рекомендаціям і ретельному плануванню поліпшення ІТ-середовища.

  Сучасне робоче місце під ключ

  Надайте своїм співробітникам можливість працювати, зв’язуватися і співпрацювати – завдяки більш сучасному обладнанню, зручним додаткам і наскрізному цифровому робочому місцю. Наші сучасні послуги по збірці ПК, виробництву промислових комп’ютерних станцій, проєктуванню і монтажу бездротових мереж і налаштуванню корпоративної бази на робочому місці допоможуть вам створити і швидко розгорнути безпечні можливості віддаленої взаємодії.

  SOLTI надає комплексні рішення для цифрових робочих процесів, що відповідають потребам вашого бізнесу, ІТ та компетенції співробітників, дозволяючи організаціям реалізувати переваги Діджитал простору.

  Послуги та рішення в області IT-безпеки

  Випереджайте ворогів, підвищуючи стійкість свого середовища і операцій. Наша співпраця допоможе вам виявляти загрози, захищати вашу систему, реагувати на атаки, захищати дані і управляти Діджитал-процесами співробітників.

  Кібербезпека

  Захистіть свою організацію, збережіть критично важливі активи, керуйте потенційними загрозами і підвищить прозорість підприємства з застосуванням інтелектуальних служб надійності. Оптимізуйте захист з використанням перевірених засобів запобігання, виявлення і реагування на загрози

  Цифрова ідентифікація

  Отримайте доступ до різноманітних рішень для ідентифікації – від надання доступу в приміщення до суворої аутентифікації та інфраструктури відкритих ключів для захисту підприємства. Забезпечте гнучкість фірми за рахунок управління Діджитал-ідентифікацією.

  Захист даних

  Зведіть до мінімуму ризики несанкціонованої або незаконної обробки критично важливої для бізнесу інформації та уникайте випадкової втрати, знищення або пошкодження даних.

  Захищена платформа

  Керуйте механізмами вашої організації і програмами поліпшення стійкості і контролю. Організуйте точки доступу та обліку часу, зіставивши з безпекою IT-середовища.

  эта страница на русском