Офіс «під ключ»

IT инфраструктура под ключ

Переїзд? Відкриття нового офісу?

Фахівці SOLTI створюють комплексну офісну інфраструктуру «з нуля» «під ключ», найкращим чином підбирають сумісне обладнання й оптимально налаштовують систему, використовуючи всі переваги системної інтеграції.

Сучасний офіс — складний комплекс комп’ютерних робочих місць, серверного та мережевого обладнання, об’єднаних внутрішньою локальною обчислювальною системою та загальною телефонною мережею.

Створення якісної сучасної ІТ-інфраструктури офісу є одним із пріоритетних завдань для будь-якої організації: успішний розвиток усіх бізнес-процесів у певній мірі залежить від того, наскільки зручно та якісно організовано інформаційну інфраструктуру офісу.

Грамотна організація єдиного інформаційного простору, що має стабільний і безпечний зв’язок із зовнішнім світом, дозволяє забезпечити ефективне керування персоналом, даними, телефонними дзвінками, електронним і паперовим документообігом.

В рамках послуги «Офіс «під ключ»
здійснюється перелік робіт:

1. Розробка проєкту ІТ-інфраструктури офісу з урахуванням усіх вимог, які існують на даний момент, а також можливостей розширення її функціоналу в майбутньому.

2. Монтаж і пуско-налагоджувальні роботи зі створення систем:

3. Підбір і постачання:

4. Установлення та налаштування апаратного та програмного забезпечення.

5. Налаштування сервісів спільної роботи:

  • управління корпоративними проектами;
  • корпоративна пошта;
  • електронний документообіг.

6. Технічна підтримка та сервісне обслуговування.

7. Можлива часткова або повна передача підсистем ІТ-інфраструктури на професійне аутсорсингове обслуговування фахівцям SOLTI.

Власний сервісний центр —
надійна технічна підтримка

Наявність власного сервісного центру дозволяє надавати широкий спектр послуг із обслуговування та ремонту комп’ютерної техніки.

Висока кваліфікація фахівців і відмінна технічна оснащеність роблять здійсненними найскладніші завдання та дозволяють надати великий вибір додаткових послуг із підтримки та обслуговування комп’ютерних систем: ремонт, модернізацію, установлення ПЗ, виїзд майстра.

Гарантовано високу якість

Фірмою SOLTI розроблено та впроваджено систему менеджменту якості, яка спрямована на ефективне управління процесами на всіх етапах діяльності відповідно до вимог міжнародних стандартів серії ISO 9001 і національних стандартів України серії ДСТУ ISO 9001:2009, що підтверджено сертифікатом ISO 9001.

Використання комплексного підходу при створенні ІТ-інфраструктури в офісі дозволяє економити кошти та допомагає уникнути багатьох проблем, пов’язаних з функціонуванням системи в майбутньому.

Замовники SOLTI можуть розраховувати на допомогу висококваліфікованих інженерів і технічних консультантів, готових підібрати обладнання, максимально оптимізоване під завдання покупця та його фінансові можливості, і розповісти про переваги обраної техніки.

Потрібна консультація?

Дзвоніть за телефоном +38 (057) 765-84-00 чи залиште свій номер/пошту. Ми з Вами зв’яжемося    Сертифікати