Послуги зі складання ПК - конфігурація та налаштування

Производство компьютеров и серверов

Спеціалісти SOLTI створюють комп’ютерні системи будь-якого рівня складності та функціональності залежно від вимог замовника: від робочих місць початкового рівня до високопродуктивних обчислювальних центрів.

Зібрати комп’ютер від окремих комплектуючих – достатньо нескладно. Але, коректно налаштувати його, знайти приховані дефекти та змусити правильно працювати – під силу двлеко не кожному.

Замовники SOLTI можуть розраховувати на допомогу висококваліфікованих інженерів і технічних консультантів, які готові добрати устаткування, максимально оптимізоване для завдань покупця та його фінансові можливості, і розповісти про достоїнства вибраної техніки.

Ми не опечатуємо системні блоки та надаємо можливість оперативної модернізації комп’ютерів технічними спеціялістами замовника, зберігаючи в цьому випадку гарантію (за умови кваліфіковано виконаних робіт).

Виробляємо власними потужностями
Компьютеры для дома и офиса

Комп'ютери для дому та офісу

Graphic station

Графічні станції

Серверные решения

Сервери

Компьютеры и серверы в промышленном исполнении

Комп'ютери та сервери в промисловому виконанні

Призначені для експлуатації в важких умовах: висока вологість, пил, вібрація, сильне електромагнітне випромінювання.

Сертифіковане виробництво

Виробництво персональних та промислових комп’ютерів і серверів під торгівельною маркою SOLTI сертифіковано в національній системі управління якістю УкрСЕПРО. Сертифікат УкрСЕПРО, підтверджує відповідність вироблюваної продукції законодавчо встановленим вимогам до якості та безпеки.

Додатково отримано рішення Державної санітарно-гігієнічної експертизи, що підтверджує безпеку комп’ютерів і серверів, вироблюваних SOLTI, для здоров’я людини.

Фірмою SOLTI розроблено та впроваджено систему менджменту якості, яка націлена на ефективне управління процесами на всіх етапах діяльності відповідно до вимог міжнародних стандартів серії ISO 9001 та національних стандартів України серії ДСТУ ISO 9001:2009, що підтверджено сертифікатом ISO 9001.

Відповідність системи управління якістю SOLTI міжнародним вимогам гарантує високий рівень продукції.

Гарантії якості

Контроль якості продукції присутній на кожному етапі виробництва, починаючи від розробки конфігурацій та закінчуючи відгрузкою виробів замовнику, що забезпечує якість збірки техніки TM SOLTI на рівні провідних виробників:

 • Ретельний відбір комплектуючих (від найкращих виробників) для збірки конфігурацій ведеться з використанням тестів на апаратну сумісність та відмовостійкість, яку проводять наші спеціялісти-технологи.
 • Вхідний контроль всіх комплектуючих, що надходять до виробництва. Результат — заздалегіть непрацюючі комплектуючі відбраковуються ще до початку збірки
 • Максимально зжаті строки виробництва кваліфікованими спеціялістами-збірниками, що пройшли навчання.
 • Вихідний контроль якості зібраного виробу. Усі зібрані комп’ютери та сервери проходять тестування працездатності з максимальною навантаженістю системи протягом 24 годин. Вихідний контроль перевіряє не тільки якість збірки, але й відповідність встановлених комплектуючих позиціям, що вказані в специфікації збірки.
 • Детальна конфігурація комп’ютераобов’язково вказується в паспорті, який надається кожному комп’ютеру.
Власний сервісний центр

Окрім виготовлення та продажу комп’ютерів, наявність власного сервісного центру дозволяє надавати широкий спектр послуг із обслуговування та ремонту комп’ютерної техніки.

Висока кваліфікація спеціялістів та відмінна технічна оснащенність дозволяють виконувати найскладніші завдання та дозволяють надати великий вибір додаткових послуг із піддтримки та обслуговування комп’ютерних систем: ремонт, модернізація, установка ПЗ, виїзд мастера.

Приклад впровадження
НФАУ Национальный фармацевтический университет

Поставка мережевого устаткування, оргтехніки, ПЗ, серверів і персональних комп’ютерів ТМ SOLTI

Зроблена в Національному фармацевтичному університеті, Харків

За весь час співпраці ТОВ “Фірма Солті” проявило себе як надійний постачальник персональних комп’ютерів та серверів власної торгової марки SOLTI.

Всі комп’ютери, що постачалися ціею фірмою, були якісної збірки, яка відповідала всім українським та міжнародним нормам…

Жодних претензій щодо співпраці до ТОВ “Фірма Солті” не маємо.

Ректор В.П. Черних

Потрібна консультація?

Дзвоніть за телефоном +38 (057) 765-84-00

або залиште свій номер/пошту – ми з Вами зв’яжемось  Сертифікати
  iso 9001
  УкрСЕПРО
  Intel Technology Provider Gold 2017
  Microsoft Certified Technology Specialist

  Збірка ПК

  Ми можемо зібрати вам найбільш підходящий персональний комп’ютер (ПК), робочу станцію або сервер, який буде відповідати всім вашим вимогам і навіть більше – виробництво комп’ютерів SOLTI сертифіковане ISO 9001. Також ми спеціалізуємося на конфігурації і розгортанні високопродуктивних систем обробки даних, професійних промислових станцій і компонентів від всіх основних виробників, включаючи Dell, HP, IBM, Lenovo, Fujitsu і багатьох інших.

  Протягом 15 років виробник ПК Солті створює індивідуальні системи для інженерів, геймерів і творчих професіоналів. Збірка, створення і розгортання потужних обчислювальних центрів (ЦОД), для найвимогливіших замовників завжди було в центрі нашого бізнесу.

  Якщо у вас є суворі стандарти того, як саме ви хочете конфігурувати свою систему, ми зберемо її відповідно до ваших вимог. Виберіть, якого саме виробника / модель ви хочете для кожного окремого компонента персональної комп’ютерної станції і як все повинно бути налаштоване. Ми любимо створювати ПК для клієнтів, які точно знають, чого хочуть, і втілюють свої мрії в реальність.

  Попросіть експертів зібрати ваш комп’ютер!

  Збирання робочої станції може бути складним завданням. Компонентів багато, і неправильне поводження з ними ймовірно призведе до поганого результату. Наші досвідчені технічні фахівці мають багаторічний досвід створення комп’ютерів будь-якого типу – ПК, виготовлені на замовлення, завжди адаптуються під відповідність вашими точним побажанням і вимогам.

  Сборка ПК

  збірка пк на замовлення, пк збірка купити, збірка комп’ютера 2021, виробництво комп’ютерів, збірка офісного пк, ремонт та збирання комп’ютерів

  Перевірена експертиза

  З 1996 року наші досвідчені техніки ремонтують, створюють і модернізують всі типи ноутбуків і настільних комп’ютерів, а також надають послуги з резервного копіювання та відновлення даних.

  Більшість ремонтів виконується на місці, що призводить до більш швидкого ремонту і захисту даних.

  Ми ремонтуємо настільні або портативні комп’ютери будь-якої марки і є авторизованим постачальником послуг Dell, HP, ASUS, Acer, Lenovo і ін.

  Сервіс по створенню ПК або серверного рішення на замовлення

  Налаштовуєте парк комп’ютерів відповідно до потреб вашого бізнесу? Потрібно налаштування сервера або ЦОД? Ми можемо допомогти вам досягти всіх ваших цілей за допомогою наших персонально розроблених конфігурацій для великих центрів обробки даних і комп’ютерних станцій.

  Ми любимо пропонувати переваги нашого досвіду і знань клієнтам, які хочуть отримати пораду експертів про те, як налаштувати систему своєї мрії. Ми пропонуємо індивідуальні консультації, щоб дізнатися, для яких цілей збирається ПК, до якого бюджету хочете вкластися, які ваші плани на майбутнє та інші вимоги до обладнання, для ідеальної збірки або створення комп’ютера для офісу.

  Часті питання про послугу по збірці ПК

  Чи може Solti зібрати мій персональний комп’ютер?

  Так, ми виробляємо ПК за індивідуальним замовленням! Ви тільки повинні точно знати, чого ви істинно хочете від свого комп’ютера, а ми подбаємо про те, щоб він був зібраний професійно. За допомогою наших експертів по збірці ви виберете, які саме компоненти вам потрібні, і один з наших сертифікованих фахівців збере їх для вас.

  Що, якщо я точно не знаю, чого хочу?

  Ось для чого ми тут! У нас є спеціальний відділ впроваджень, який допоможе визначити ваші потреби і надасть рекомендації щодо підвищення продуктивності вашого комп’ютерного обладнання.

  Що робити, якщо не потрібна спеціалізована робоча станція?

  Без проблем! Складання на замовлення призначені для самих різних клієнтів. Ми збираємо комп’ютери для офісів і бюджетних організацій, які використовуються для вирішення нескладних завдань, а також потужні серверні рішення для роботи в центрах обробки даних на базі штучного інтелекту. Дозвольте нам допомогти створити ідеальний комп’ютер для вас!

  Під час COVID-19 ми витрачаємо трохи більше часу, надаючи послугу збірки ПК, щоб ізолювати, дезінфікувати і вживати додаткових заходів для забезпечення максимальної безпеки співробітників, замовників і суспільства в цілому.

  2 роки гарантії на всі наші збірки ПК

  Протягом 2 років ви можете розраховувати на безкоштовне обслуговування проблем з обладнанням і операційною системою. Ми замінимо несправні компоненти, діагностуємо і виправимо вашу операційну систему або перевстановимо її. Ми постараємося зберегти ваші особисті дані.

  • Ми довіряємо якості обраних комплектуючих.
  • Безкоштовне обслуговування при відмові обладнання
  • Вирішимо проблеми з операційною системою
  • Гарантія ремонту в короткий термін.

  Легко розширюйте або замінюйте компоненти протягом усього гарантійного терміну.

  Ми не тільки збираємо комп’ютери, але і додаємо або замінюємо деталі. Якщо ви хочете оновити пам’ять або диск, вам не потрібно нікуди везти свій ПК, оскільки, володіючи невеликими знаннями, ви швидше за все зробите це самостійно. Якщо ви точно не знаєте, як оновити свій комп’ютер, зателефонуйте нам або напишіть нам, і ми порадимо вам, як це зробити. Ми довіряємо вам і тому ви не втратите гарантію.

  Сертифіковане ISO 9001 виробництво SOLTI – виробництво персональних ПК і серверів

  • Ми одні з кращих сертифікованих виробників на ринку і гарантуємо якість нашої продукції.
  • Ми пропонуємо 2-річну гарантію, тому що віримо в якість обраних компонентів.
  • Безкоштовне обслуговування при відмові обладнання
  • Наші серверні рішення проходять ретельне тестування у власній лабораторії, без компромісів

  Конфігурація, створення та налаштування сервера

  Створимо і сконфігуруємо сервер Dell дуже швидко.

  Прийшов час оновитися за допомогою новітніх технологій, але, коли вам потрібно розгорнути кластерні рішення за короткий проміжок часу, внутрішніх ресурсів може не вистачити, і на етапі налаштування серверів можуть виникнути великі проблеми.

  Наша служба конфігурації серверів і центрів обробки даних може допомогти вам швидко і ефективно розгорнути нове серверне обладнання. Ми налаштовуємо його для вас перед відвантаженням і відразу встановлюємо на місці. Ми виробляємо системні настройки для серверів Dell, а також такі послуги для користувача, як маркування активів, звітність, образ системи і розміщення карт – ми доставляємо ваше нове обладнання з професійним увагою, таким, що повністю відповідає вашим специфікаціям і готове до розгортання.

  Сборка сервера

  створення сервера, конфігуратор серверів dell, готова збірка сервера, збірка сервера ціна, купити сервер конфігуратор, ЦОД виробники

  Ключові переваги нашої служби конфігурації сервера

  • Масштабованість, повторюваність, глобальність з постійними результатами
  • Легко вибирайте комбінацію послуг, яка кожного разу відповідає вашим потребам
  • Відомості про службах налаштування сервера
  • Технічні дані служби конфігурації ЦОД
  • Простий спосіб отримати нові сервера Dell, попередньо налаштовані на заводі.
  • Заощаджуйте час і гроші, отримавши серверне рішення, готове до розгортання

  Системні налаштування для серверів

  • Налаштування тегів активів
  • Налаштування звітності
  • Налаштування образу системи
  • Доповнення для модифікації розміщення карти
  • Послуги по інтеграції користувальницьких стійок
  • Специфікацію для відмовостійкості кластерних рішень

  Компанія Солті володіє досвідом і знаннями для розробки, інтеграції, налаштування, розгортання і установки нестандартних стійок в будь-якому середовищі центру обробки даних.

  Послуги від служби конфігурації ЦОД, розроблені для будь-якої бізнес-моделі компанії, незалежно від того, чи є у вас досвідчений ІТ-персонал або зовсім немає персоналу. Економте час, отримавши ваші готові блейд-системи в стійці, з підключеними кабелями, протестовані і готові до інтеграції в ваш центр обробки даних. Завжди правильна допомога відповідно до ваших зростаючих потребамхи.

  • Наскрізне управління проектами
  • Розробка рішень і компонування стійок
  • Фізична інтеграція і перевірка
  • Логістика, розгортання і установка
  • Цінні ресурси, ідеї і інформація про конфігурацію сервера

  Професійні послуги з конфігурації, створення і налаштування відмовостійких серверних рішень.

  Прискорте впровадження технологій за допомогою експертного розгортання, розробленого спеціально для вас. Перенаправте ресурси на інновації і добийтеся кращих результатів в бізнесі.