Виробництво

Производство компьютеров и серверов

Спеціалісти SOLTI створюють комп’ютерні системи будь-якого рівня складності та функціональності залежно від вимог замовника: від робочих місць початкового рівня до високопродуктивних обчислювальних центрів.

Зібрати комп’ютер від окремих комплектуючих – достатньо нескладно. Але, коректно налаштувати його, знайти приховані дефекти та змусити правильно працювати – під силу двлеко не кожному.

Замовники SOLTI можуть розраховувати на допомогу висококваліфікованих інженерів і технічних консультантів, які готові добрати устаткування, максимально оптимізоване для завдань покупця та його фінансові можливості, і розповісти про достоїнства вибраної техніки.

Ми не опечатуємо системні блоки та надаємо можливість оперативної модернізації комп’ютерів технічними спеціялістами замовника, зберігаючи в цьому випадку гарантію (за умови кваліфіковано виконаних робіт).

Виробляємо власними потужностями
Компьютеры для дома и офиса

Комп'ютери для дому та офісу

Graphic station

Графічні станції

Серверные решения

Сервери

Компьютеры и серверы в промышленном исполнении

Комп'ютери та сервери в промисловому виконанні

Призначені для експлуатації в важких умовах: висока вологість, пил, вібрація, сильне електромагнітне випромінювання.

Сертифіковане виробництво

Виробництво персональних та промислових комп’ютерів і серверів під торгівельною маркою SOLTI сертифіковано в національній системі управління якістю УкрСЕПРО. Сертифікат УкрСЕПРО, підтверджує відповідність вироблюваної продукції законодавчо встановленим вимогам до якості та безпеки.

Додатково отримано рішення Державної санітарно-гігієнічної експертизи, що підтверджує безпеку комп’ютерів і серверів, вироблюваних SOLTI, для здоров’я людини.

Фірмою SOLTI розроблено та впроваджено систему менджменту якості, яка націлена на ефективне управління процесами на всіх етапах діяльності відповідно до вимог міжнародних стандартів серії ISO 9001 та національних стандартів України серії ДСТУ ISO 9001:2009, що підтверджено сертифікатом ISO 9001.

Відповідність системи управління якістю SOLTI міжнародним вимогам гарантує високий рівень продукції.

Гарантії якості

Контроль якості продукції присутній на кожному етапі виробництва, починаючи від розробки конфігурацій та закінчуючи відгрузкою виробів замовнику, що забезпечує якість збірки техніки TM SOLTI на рівні провідних виробників:

 • Ретельний відбір комплектуючих (від найкращих виробників) для збірки конфігурацій ведеться з використанням тестів на апаратну сумісність та відмовостійкість, яку проводять наші спеціялісти-технологи.
 • Вхідний контроль всіх комплектуючих, що надходять до виробництва. Результат — заздалегіть непрацюючі комплектуючі відбраковуються ще до початку збірки
 • Максимально зжаті строки виробництва кваліфікованими спеціялістами-збірниками, що пройшли навчання.
 • Вихідний контроль якості зібраного виробу. Усі зібрані комп’ютери та сервери проходять тестування працездатності з максимальною навантаженістю системи протягом 24 годин. Вихідний контроль перевіряє не тільки якість збірки, але й відповідність встановлених комплектуючих позиціям, що вказані в специфікації збірки.
 • Детальна конфігурація комп’ютераобов’язково вказується в паспорті, який надається кожному комп’ютеру.
Власний сервісний центр

Окрім виготовлення та продажу комп’ютерів, наявність власного сервісного центру дозволяє надавати широкий спектр послуг із обслуговування та ремонту комп’ютерної техніки.

Висока кваліфікація спеціялістів та відмінна технічна оснащенність дозволяють виконувати найскладніші завдання та дозволяють надати великий вибір додаткових послуг із піддтримки та обслуговування комп’ютерних систем: ремонт, модернізація, установка ПЗ, виїзд мастера.

Приклад впровадження
НФАУ Национальный фармацевтический университет

Поставка мережевого устаткування, оргтехніки, ПЗ, серверів і персональних комп’ютерів ТМ SOLTI

Зроблена в Національному фармацевтичному університеті, Харків

За весь час співпраці ТОВ „Фірма Солті“ проявило себе як надійний постачальник персональних комп’ютерів та серверів власної торгової марки SOLTI.

Всі комп’ютери, що постачалися ціею фірмою, були якісної збірки, яка відповідала всім українським та міжнародним нормам…

Жодних претензій щодо співпраці до ТОВ „Фірма Солті“ не маємо.

Ректор В.П. Черних

Потрібна консультація?

Дзвоніть за телефоном +38 (057) 765-84-00

або залиште свій номер/пошту – ми з Вами зв’яжемось  Сертифікати
  iso 9001
  УкрСЕПРО
  Intel Technology Provider Gold 2017
  Microsoft Certified Technology Specialist