Аутсорсинг ІТ -послуг

IT Аутсорсинг

Надаємо комплексний аутсорсинг ІТ-ресурсів для підтримки ІТ-процесів і бізнес-процесів Замовника на обумовленому рівні, що має на увазі часткову або повну передачу більшої частини процесів і ресурсів Замовника, задіяних в експлуатації ІТ-систем, команді спеціялістів SOLTI

Аутсорсинг – це форма довгострокової співпраці з зовнішним Постачальником послуг. Оптимальна тривалість контракту може складати від 3 до 5 років.

У SOLTI працюють кращі IT-фахівці, які надають ІТ-аутсорсингові послуги найвищої якості в галузі. Наші інженери пропонують індивідуальні рішення, щоб допомогти нашим клієнтам знизити ризики, зменшити час запуску, підвищити гнучкість і стимулювати інновації.

Передаючи ІТ-послуги на аутсорс, будь-яка організація може змістити акцент на свої основні компетенції і отримати ресурси, недоступні іншим чином. Таким чином, внутрішній ІТ-персонал – якщо він є – знімає з плечей тягар, дозволяючи їм вирішувати інші важливі проблеми.

Послуги SOLTI в області ІТ-аутсорсингу

Які ІТ-послуги зазвичай передаються нам на аутсорсинг?

Переваги IT-аутсорсингу
 • Гарантоване забезпечення нормального функціонування підсистем, необхідних для життедіяльності бізнесу організації (заноситься в договір SLA).
 • Звільнення фінансових і стратегічних ресурсів, що дає можливість розвитку ключових напрямків бізнесу за рахунок зосередження зусиль на вирішенні власних бізнес-завдань.
 • Оптимізація чисельності обслуговчого персоналу за рахунок збереження за собою лише функції стратегічного керування ІТ.
 • Прозорість та прогнозованість витрат на підтримку функціонування,

 

та, головне, –

Аутсорсинг

Потрібна консультація?

Дзвоніть за телефоном +38 (057) 765-84-00

або залиште свій номер/пошту – ми з Вами зв’яжемось  Сертифікати

  Передайте ІТ-послуги на аутсорсинг за допомогою найталановитіших інженерів в галузі

  Послуги ІТ-аутсорсингу – це ефективний спосіб надати ІТ-рішення будь-якому підприємству на ринку України. Загальні послуги ІТ-аутсорсингу можуть включати в себе все, від технічної підтримки до проєктування всієї структури ІТ. В період постійних карантинних обмежень організації все частіше працюють з ІТ-аутсорсинговими компаніями, щоб знизити витрати на робочу силу, підвищити ефективність бізнесу і отримати доступ до кваліфікованих спеціалістів.

  На чому будується IT-аутсорсинг – головні моменти абонентського техобслуговування компаній.

  Послуги з абонентського обслуговування серверів.

  Якщо один або кілька ваших серверів вийдуть з ладу, ваша команда може почати гарячкову гонитву за відновленням операційних систем і ІТ-інфраструктури. Тим часом ви можете втратити дорогоцінний час і навіть гроші, оскільки ваші співробітники відмовляться від своєї повсякденної роботи, щоб полагодити ваш сервер. Стороннє супровід серверів від SOLTI може забезпечити працездатність ваших пристроїв, систем та ІТ-інфраструктури, позбавляючи вас від дорогих простоїв.

  Адміністрування обслуговування ІТ-сервера включає:

  • Збільшення терміну служби вашого серверного обладнання
  • Технічне обслуговування навіть після закінчення терміну гарантії
  • Зниження затрат

  Обслуговування системи контролю доступу СКУД – важливіше, ніж ви думаєте.

  Оскільки контроль доступу є основним компонентом будь-якої стратегії безпеки, попереджуючий підхід має вирішальне значення в цьому питанні. Профілактичний сервіс СКУД є важливим компонентом заходів безпеки, які повинна реалізовувати кожна компанія. Економія на профілактичному огляді може привести до величезних витрат в майбутньому, які можуть бути пов’язані з серйозним відмовою системи, крадіжкою зі зломом або витоком конфіденційної інформації.

  Профілактичне обслуговування допомагає виявляти уразливості, усувати дрібні проблеми і запобігати серйозним поломкам. Це також забезпечує стійкість і продовжує термін служби обладнання СКУД.

  Управління дата-центром – ЦОД

  Великий досвід побудови та управління інфраструктурою центру обробки даних (ЦОД), дозволяє нам вимірювати і керувати даними про всі активні компоненти в центрі обробки даних на всіх етапах, включаючи ІТ-мережа, додатки та об’єкти.

  Побудова моста між ІТ та обладнанням – це наше головне рішення, яке передбачає скорочення кількох рівнів супроводу.

  Будь-які ІТ-аутсорсингові рішення – завдяки команді Солті, за запитом!

  Автономна група експертів, яка пропонує технологічні рішення і цінність: інтерфейсні інженери, системні адміністратори, backend-інженери, інженери по забезпеченню якості, інженери DevOps, бізнес-аналітики, керівники проєктів.

  Додаткові фахівці, необхідні для розвитку ваших проєктів. Ваша залучена команда буде працювати як частина вашої місцевої команди, відвідуючи ваші регулярні щоденні збори і звітуючи безпосередньо перед вашими менеджерами, що є реальним конкурентною перевагою для вашої організації.

  Аутсорсинг ИТ проектов

  Управління інформаційною безпекою, обслуговування АТС, СКУД обслуговування, обслуговування ЛОМ, обслуговування комп’ютерів і серверів, управління бездротовими мережами, обслуговування відеоспостереження

  Перевага аутсорсингу ІТ для зростаючого підприємства.

  Підвищує концентрацію бізнесу

  Жодна фірма не може бути експертом у всіх областях, а зростаючої компанії може не вистачати ресурсів, необхідних для спеціальної внутрішньої ІТ-групи. Отже, має сенс передати певні функції на аутсорсинг юридичній особі, який може зосередитися саме на цій області.

  Дає вам доступ до досвідчених професіоналів

  Оскільки аутсорсингові ІТ-команди працюють з декількома клієнтами, вони мають більший досвід роботи з великою кількістю ІТ-структур. Це означає, що вони з більшою ймовірністю зможуть задовольнити ваші конкретні потреби і вимоги, оскільки у них вже є досвід виконання чогось подібного раніше.

  Швидко вирішує проблеми

  Ми зможемо запропонувати рішення для безлічі одночасних проблем і скоротити час, що втрачається через недостатньо обслуговується ІТ-інфраструктури. Це, в свою чергу, дозволить вам більше зосередитися на своїй справі і знизити ймовірність дорогих простоїв.

  Дозволяє бути більш конкурентоспроможними і забезпеченим цілодобовим моніторингом

  Аутсорсинг ІТ дозволяє вам отримати поради і допомогу, які є у великих фірм, але за ціною, що підходить для зростаючої. Постачальник ІТ-підтримки контролюватиме кожен аспект вашого ІТ-середовища 24×7×365, у нього буде доступ до ресурсів, необхідних для цього.

  Мінімізує ризик

  ІТ-провайдер SOLTI буде підтримувати ваше ІТ-середовище в актуальному стані. Це включає в себе повну відповідальність за перевірку резервних копій, установку виправлень і підтримку серверів і робочих станцій, щоб звести до мінімуму можливі збої.

  Підвищує ефективність

  Використовуючи аутсорсинг, ви можете скоротити час, що витрачається на дрібниці, і більше зосередитися на основному проекті, технічні проблеми можуть бути вирішені швидше – завдяки порадам експертів з проблем ІТ-інфраструктури

  .