Аудит ІТ-інфраструктури

Аудит ИТ

Експерти SOLTI проводять аналіз стану наявної інфраструктури (або її підсистем), що дозволяє:

 • реально оцінити фактичний стан,
 • виявити слабкі місця,
 • розробити рекомендації з покращення процесу функціонування ІТ-інфраструктури – від незначних змін в існуючих процесах або системах до повної перебудови наявних систем та розробки ІТ-стратегії в повному масштабі.

Ми допомагаємо в результаті домогтися суворої відповідності ІТ-інфраструктури вимог, що пред’являються, що дозволяє збільшити прибуток за рахунок оптимізації обслуговування всіх бізнес-процесів та упорядкування роботи співробітників.

Види експертизи

Аудит та діагностика ІТ-обладнання

Ми розуміємо, що ресурси і час часто обмежені. Солті може допомогти, провівши ревізію ІТ-обладнання на місці. Наша перевірка забезпечить повний моніторинг мереж, серверів, хмар, ПК і джерел живлення.

Аудит програмного забезпечення

Аналіз та діагностика ПО – це внутрішній або зовнішній огляд програмного забезпечення для перевірки його архітектури, якості або відповідності нормативним положенням і планам. Аудити програмних засобів можуть проводитися по ряду причин, в тому числі обстеження програмного забезпечення на робочих машинах та серверах.

 • Перевірка відповідності ліцензуванню.
 • Моніторинг підтримки якості (QA).
 • Відповідність галузевим стандартам.
 • Відповідність вимогам законодавства.

Телекомунікаційний аудит

Обстеження включає в себе будь-які телекомунікаційні канали зв’язку та експертизу бездротових послуг. Аналізу підлягають всі наявні пристрої для здійснення комунікацій:

 • бездротові пристрої для здійснення телеконференції і веб-конференції.
 • аналіз каналів передачі даних та налаштувань корпоративної пошти.
 • діагностика роботи IP-телефонії.

Аудит інформаційної безпеки

Дотримуючись рекомендацій наших експертів, ви забезпечите відповідність своєї інфраструктури високим стандартам надійності.

Що ми перевіряємо:

 • Ревізію бездротових і локальних мереж, контроль доступу до мережі та сегментація мережі
 • Аналіз налаштувань безпеки ОС
 • Аудит налаштувань безпеки системи віртуалізації
 • Перевірку налаштувань захищеності бази даних
 • Аудит окремих компонентів ІТ-інфраструктури
 • Аудит налаштувань засобів контролю інформаційної безпеки
Аудит дозволяє

Отримати повну інформацію про поточний стан технічного парку. Якщо аудит включає інвентарізацію, то можна оцінити кількісний та якісний склад реально наявного устаткування, ефективність роботи ІТ- засобів та частоту технічних збоїв устаткувавння.

Навести порядок у галузі інформаційних технологій організації, грамотно оцінив можливі ризики та спрогнозував збої.

Визначити можливість оптимізації (консолідації) обчислювального устаткувння. Що дозволяє скоротити витрати підприємства та підвищити загальну якість обслуговування бізнес-процесу.

Точно спрогнозувати об’єм майбутніх робіт під час планування якісного сервісу та технічного супроводу, підготовці договорів сервісного обслуговування SLA.

Перевірити результати великих впроваджених рішень та проведених інфраструктурних змін.

Сформувати оцінки відповідності стратегії розвитку ІТ стратегчним цілям бізнесу. Для цього під час аудиту необхідно проаналізувати бізнес-стратегію компанії та, оцінивши, куди та як вона планує розвиватися в найближчій перспективі, зіставити поточний стан ІТ- інфраструктури з планами бізнесу.

Виявити проблеми в інформаційній безпеці організації (що потребує окремого аудиту інформаційної безпеки).

Підсумок аудиту

Висновок: має детальну інформацію про поточний стан IT-інфраструктури та висновки виявлених у процесі аудиту проблемних місцях та вузьких зонах.

Список рекомендацій: шляхи покращення процесу функціонування ІТ-інфраструктури – від незначних змін у наявних процесах або системах та перебудови наявних систем до розрлбки ІТ-стратегії в повному масштабі (у відповідності до реалій бізнесу замовника).

Потрібна консультація?

Дзвоніть за телефоном +38 (057) 765-84-00

або залиште свій номер/пошту – ми з Вами зв’яжемось  Сертифікати

  Обстеження IT-інфраструктури

  Ми досліджуємо окреме обладнання та ІТ-інфраструктуру в цілому, аналізуємо процеси, обслуговування та резервне копіювання, оцінюємо роботу IT-фахівців і, при необхідності проводимо експертизу інформаційної безпеки.

  Попереджуючий моніторинг прикордонних і критичних об’єктів

  Наша компанія активно ділиться знаннями та передовим досвідом з моніторингу в різних галузях. Ми об’єднуємо цей досвід з нашими компетенціями, щоб створити ідеальне рішення для моніторингу ІТ середовища будь-якого типу:

  • Прикордонна інфраструктура і об’єкти IDF / MDF, невеликі серверні приміщення.
  • Розподільні пристрої і електричні панелі.
  • ДБЖ (джерела безперебійного живлення) та системи моніторингу акумуляторних батарей.
  • Зовнішні шафи і мікросхеми постійного струму, телекомунікації, моніторинг генераторних приміщень.
  • Багатоповерхові ЦОД, контейнерні Дата-центри. Інфрачервоний теплової моніторинг центру обробки даних.
  IT аудит - анализ ит инфраструктуры

  аналіз атс, обстеження системи електропостачання будинку, перевірка відеоспостереження, аудит файлового сервера, технічний аудит інженерних мереж, аудит мережі wi-fi, аудит кібербезпеки, бізнес-аналіз в IT, аудит IT, фінансовий аналіз

  Перевірка систем безпеки

  Аналізуємо рівень захищеності і конфіденційність фінансових і інших критичних даних, політику доступу, процеси інформаційної надійності. Ми також працюємо з елементами управління комплексної захищеності, вразливістю, інцидентами, стійкістю мережевої інфраструктури і перевіряємо, наскільки добре ваші співробітники розуміють правила внутрішньої безпеки.

  Виконуючи експертизу ІТ-безпеки, ви отримуєте наступні переваги:

  • Нашу комплексну незалежну оцінку рівня надійності ІТ-інфраструктури та рекомендації щодо його удосконалення.
  • Виконуючи наші рекомендації, ви оптимізуєте процеси в злагоді з поточними вимогами стійкості і підвищите якість внутрішнього контролю.
  • Перевірка IT допоможе підвищити конфіденційність комерційної та іншої важливої інформації, захистити інформаційні системи від несанкціонованого доступу і вірусних загроз, зменшити людський фактор у критичних аспектах ІТ.
  • уникнути надмірного витрат на ІТ-безпеку і знизите репутаційні ризики, пов’язані з поганою комп’ютерної захищеністю, що важливо для будь-якого бізнесу, від банків до спеціалізованих підприємств.

  Переваги фізичного аудиту ІТ-обладнання

  Незалежно від розміру вашої компанії або галузі, в якій ви працюєте, ревізія оснащення є життєво важливою. Дані, зібрані по кожному елементу обладнання, мають вирішальне значення для безперебійної роботи вашого бізнесу.

  • Контролюйте вартість і цінність ваших активів – за допомогою експертизи ви зможете точно побачити, куди були зроблені ваші інвестиції в ІТ.
  • Заміна та оновлення обладнання – проводячи ревізію ІТ-активів, ви зможете визначити пристрої, що потребує оновлення, і області, в яких воно може бути перерозподілено і краще використано.
  • Навколишнє ІТ-середовище – завдяки докладній діагностиці ви можете очікувати підвищення ефективності використання IT-ресурсів, а також їх безвідмовної роботи.

  Наш унікальний підхід, який використовує як фізичну, так і віддалену перевірку, гарантує, що ваш ІТ-відділ завжди буде знати, яке IT – обладнання у вас є і де воно знаходиться, як воно використовується і хто його використовує, в якому стані воно знаходиться і чи підлягає воно заміні.

  Виявлення неефективних процесів програмного забезпечення

  Аналіз програм передбачає незалежну перевірку архітектури програмних засобів нашими фахівцями. Якщо у вас є цифрове рішення, але ви не впевнені в його якості, професійний аудит ПЗ – це саме те, що вам потрібно, оскільки він дає можливість визначити, чи використовуєте ви справжню версію програмного забезпечення, і, використовуючи її, ви не піддасте свою інформацію та ІТ-активи загрозам безпеки.

  Що робить наші послуги з аудиту ПЗ унікальними

  1. За допомогою наших послуг з діагностики програмних засобів ви дізнаєтеся, чи дійсні ліцензії, за якими ви використовуєте різні програми, або потрібно їх продовжувати.
  2. Ми також допоможемо вам визначити, чи є ПЗ, яке ви використовуєте для певної мети, найкращим за якістю. Якщо ні, ми запропонуємо альтернативні програми або програми, які допоможуть вам досягати найбільш значущих результатів.
  3. Компанії повинні використовувати програмне забезпечення у відповідності з різними галузевими стандартами. Ми оцінимо ваше становище на співвідношення стандартам і запропонуємо кроки по підвищенню відповідностей.

  Комунікаційний аудит: посилення вашого спілкування для успіху в бізнесі

  Телекомунікаційний аудит може заощадити гроші вашої компанії. Наші фахівці в області телекомунікаційного обстеження також вирішують технічні комунікаційні проблеми. Якщо телекомунікаційна інфраструктура не відповідає вимогам, що пред’являються до неї, вона буде гальмувати зростання компанії. Розуміння комунікаційних пристроїв дозволяє нам швидко аналізувати, де і чому переривається обслуговування, тому ви максимально точно будете інформовані про проблему і методі її виправлення.

  Ми розробляємо кращі в своєму класі ІТ-рішення – ви завжди підберете найбільш підходящий ІТ-інструмент для своїх потреб. Ось чому ми проводимо надійну аналітику ІТ, яка дозволить вам дізнатися стан всієї IT-системи, що підтримує ваш бізнес.

  Звітність по IT-експертизі – кращий спосіб контролювати вашу складну та гібридну ІТ-інфраструктуру.