IT-Консалтинг

ИТ-Консалтинг

Щоб солідно – консалтинг. Щоб зрозуміло – консультація.

Застосовуйте досвід і значні технічні пізнання кращих умів Solti, щоб побудувати комплексну ІТ-стратегію для діджіталізаціі вашої команди, яка буде відповідати бізнес-цілям організації. Наш стратегічний ІТ-консалтинг сприятиме в автоматизації та оцифруванні операцій, оптимізує портфель програмного забезпечення і впровадить новітні технології та обладнання.

Ми постійно відстежуємо появу сучасних технологій, щоб надавати передові програмні рішення та обладнання, які використовуються в ІТ-сфері. Наш консалтинг по ІТ-стратегії допоможе вам вибрати відповідні методики для вашого бізнесу і галузі, намітити проєкт впровадження, а також допоможе вам реалізувати їх.

 

В усіх цих випадках вельми корисно рішення про залучення зовнішних технічних консультантів для формування експертних рекомендацій з модернізації існуючої ІТ-системи на основі «свіжого погляду зі сторони».

Види
Финансовый анализ аудит ИТ
ФІНАНСОВИЙ ІТ КОНСАЛТИНГ
Технический IT консалтинг бизнес компаний

Технічний IT консалтинг

НАШІ ІТ-консалтингові послуги
года опыта

Ми проводимо ІТ-консалтингові послуги, які поліпшать архітектуру ІТ-інфраструктури, створять цифрову стратегію, засновану на технологіях, і вдосконалять процеси за рахунок оптимізації вашого ІТ-технопарку і програмного забезпечення. Наші інженери-програмісти завершать ваш шлях до цифрової трансформації за рахунок ретельного планування та ефективного виконання викладеної ІТ-стратегії.

Консультації по архітектурі підприємства

Наші експерти з архітектури організацій можуть зорієнтувати вас в переході від застарілих і неефективних систем і архітектур доставки ІТ до цифрової інфраструктури, яка спрощує доставку та дозволяє впроваджувати зіркові методи в вашу політику розвитку бізнесу.

Консультації по ІТ-стратегії і нові технології

Сьогодні вам обов’язково потрібно забезпечувати постійну взаємодію високоякісних ІТ-продуктів і послуг для вашого корпоративного робочого процесу і ваших клієнтів. Вам також слід впроваджувати сучасні технології, щоб залишатися конкурентоспроможними і відповідати вимогам діджіталізаціі корпоративних комунікацій. Наші поради щодо ІТ-рішень допоможуть вам знайти баланс між цими двома цілями, що гарантовано скоротить фінансові витрати в бізнесі.

Консультації по IT-обладнанню та програмному забезпеченню

Наші профконсультанти по ІТ-консалтингу проведуть глибокий технічний і фінансовий аналіз того, як ваш бізнес і співробітники використовують існуюче корпоративне ПЗ і технологічне обладнання, а також аналіз вашої корпоративної мобільної політики. Потім на підставі IT-аудиту нададуть пропозиції щодо обов’язкових змін, новітніх розробок і інтеграції сторонніх рішень і пристроїв для усунення існуючих перешкод.

За час діяльності SOLTI завоювала повагу своїх замовників, серед яких бюджетні, державні та приватні організації різних сфер діяльності.

Потрібна консультація?

Дзвоніть за телефоном +38 (057) 765-84-00

або залишайте свій номер/пошту – ми з Вами зв’яжемось  Сертифікати

  Наш процес ІТ-консалтингу

  Solti вже більше 10 років допомагає організаціям різного масштабу і структури покращувати і модернізувати свої ІТ-проєкти. Деякі з наших ІТ-фахівців пропрацювали в галузі більше п’ятнадцяти років. Це дозволило нам виробити ефективний підхід до ІТ-консалтингу, який дозволяє нам приносити максимальну вигоду в найкоротші терміни.

  Аналіз

  Наші експерти по ІТ-консалтингу вивчають існуючі програмні рішення і IT-активи способи їх використання у вас на фірмі, виявляючи проблеми в робочих процесах і автоматизації.

  Стратегія

  Профконсультанти розробляють план дій і стратегію, які посприяють вашому бізнесу використовувати нові методики і прибрати безлад у вашій IT-інфраструктурі. Потім вони модернізують або встановлюють новітнє обладнання та додатки і заміряють ключові показники ефективності співробітників.

  Проєктування

  Ефективні послуги ІТ-консалтингу залежать від співпраці між клієнтом і консалтинговою компанією. Наші аналітики уважно проаналізують ваші робочі процеси, відслідкують продуктивність, щоб виявити больові точки. Наші інженери-програмісти усунуть елементи, що заважають розробці проєкту.

  Покращення

  Після досягнення первинно поставлених цілей наші експерти по ІТ-консалтингу та інженери-програмісти рекомендують кроки для майбутніх поліпшень, а також допомагають їх реалізувати.

  IT-

  технічний консалтинг ІТ, консалтинг в ІТ-сфері, консалтинг щодо організації ІТ-процесів, ІТ-консалтинг ціни, ІТ-консалтинг

  Питання по ІТ-стратегії консалтингу. Зоряні техніки від SOLTI


  Чому бізнесу необхідні корпоративні ІТ-консалтинговий сервіс?

  Починаючи нову справу або створюючи продукт в сучасному цифровому світі, важливо продумати всі аспекти, які беруть участь в процесі. В даний час вам потрібні люди у вашій команді, які є професіоналами, мають кваліфікацію і досвід та можуть запропонувати вам бізнес-стратегію. Це обов’язково, оскільки взятися за цифрову трансформацію фірми непросто і вимагає багаторічного досвіду, глибоких технічних навичок і розуміння сучасного ринку. З цієї причини ми пропонуємо консалтинговий сервіс, який допомагає підприємствам автоматизувати процеси і операції всередині компанії, використовувати новітні технології для отримання максимальної віддачі і оптимізувати IT-обладнання та програмне забезпечення. Послідовна і ефективна політика – це 50 відсотків успіху, і тут, в Solti, є всі необхідні ресурси, включаючи технічні інструменти і професіоналіз членів команди, які можуть розробити проєкт, що відповідає потребам вашої організації.

  Хто такі ІТ-консультанти і чим вони займаються?

  Поради в області ІТ мають вирішальне значення для установ, оскільки конкуренція між потужними компаніями висока і вимагає міцної базової стратегії, щоб зайняти свою конкретну нішу на ринку і охопити свою цільову аудиторію. Технічні експерти – це ті, хто працюють над бізнес-стратегіями і продуктовими портфелями для підприємств. Вони розробляють і надають рішення, які допомагають компаніям залишатися на вершині ринку, задовольняти потреби клієнтів і приносити бізнес-проєкту більший дохід. Консультанти стежать за всіма останніми тенденціями, новинами та змінами, щоб допомогти компаніям не відставати від них, знають, як адаптувати організацію до цих змін і допомогти їй вирости. У СОЛТІ працюють експерти, які мають відмінні аналітичними навичками, знають всі особливості цифрового ринку і можуть запропонувати унікальні бізнес-стратегії для наших клієнтів.

  Які консалтингові послуги з модернізації ІТ-інфраструктури ми пропонуємо?

  Пропоновані нами ІТ-консультації спрямовані на поліпшення архітектури вашого ІТ-середовища, розробку цифрової проєктів, заснованих на технологіях, і поліпшення операцій за рахунок оптимізації портфеля IT-активів. Ми живемо в мінливому світі, який встановлює високі стандарти, і щоб не втратити свої позиції на ринку, вам потрібні фахівці у вашій команді, які знають, як здійснити плавний і економічний перехід від застарілих ІТ-систем до нових, в короткі терміни. Ми прагнемо підтримати вашу конкурентоспроможність, надавати високоякісні послуги та відповідати потребам сучасних клієнтів. Фахівці СОЛТІ аналізують, як підприємства та їх співробітники використовують наявне обладнання і ПЗ, і дають пропозиції щодо поліпшення існуючої інфраструктури, інтеграції нових технологій і внесення необхідних змін. Наша команда знає всі підводні камені на шляху до цифрового трансформації. У нас є глибокі знання і рішення, які допоможуть вам вижити в умовах конкуренції і полегшити роботу ваших співробітників.

  Чому обирають нашу ІТ-консалтингову компанію?

  СОЛТІ має більш ніж десятирічний досвід роботи в сфері інформаційних технологій і об’єднує висококваліфікованих і відданих своїй справі професіоналів. Наша команда консультантів допомагає підприємствам поліпшити і оптимізувати свою роботу та надання послуг. Це люди, які придумують яскраві ідеї і унікальні рішення для компаній, виходячи з їх потреб і наявної ІТ-інфраструктури. Глибокий фінансовий аналіз і аудит ІТ дозволяє нам знаходити найслабші місця і вносити зміни у відповідності з останніми тенденціями. Ми розробляємо проєкти, які відповідають потребам наших замовників і приводять до підвищення продуктивності і збільшення прибутку. Ми не тільки запропонуємо відповідні методи і стратегії для вашої фірми, але і допоможемо вам їх реалізувати.

  Ми пишаємось тим, що Замовники, які хоча б один раз вибрали фахівців SOLTI для технічного консалтингу, залишаються з нами на роки, довіряючи високої кваліфікації та багаторічному досвіду, вважаючи наших фахівців – «своїми» особистими консультантами і «своїми» порадниками в питаннях розвитку ІТ-інфраструктури.

  За плечима у нас – багато років навчання і набивання шишок. Сьогодні – професіоналізм, знання та багаторічний досвід успішних впроваджень.

  Ми готові ділитися нашими знаннями і досвідом і робимо це з задоволенням.