Контроль й управління доступом

Побудова та сервісне обслуговування ефективної СКУД на Вашіх об’єктах

Фірма SOLTI надає повний сектр послуг з проєктування, монтажу, налаштуванню, сервісному обслуговуванню, ремонту та модернізації систем контролю й уравління доступом.

Ви володієте готелем, рестораном, великим заміським будинком, або керуєте банком, ІТ-компанією, виробництвом? У наш час ця технологія може бути корисною в будь-якій сфері.

СКУД (англ. PACS) – система контролю й управління доступом – є незамінним елементом  комплексної системи безпеки компанії та взаємодіє з відеонаглядом й охоронною сигналізацією. Є набором механізмів і програмно-апаратних засобів безпеки, призначених для обмеження та моніторингу переміщень в межах конкретної будівлі та прилеглої території.

Які завдання вирішує СКУД
 1. Управління доступом. Оператор системи обмеженого доступу встановлює для кого, коли й до яких конкретно приміщень дозволен вхід.
 2. Ідентифікація відвідувачів. СКУД визначить особу того, хто прийшов і зафіксує його переміщення всередині контрольованої зони.
 3. Облік робочого часу. Така система обліку робочого часу дозволяє посилити дисципліну: відомо, хто зі співробітників підприємства запізнився вранці на роботу, або влаштував собі задовгу перерву.
 4. Розрахунок заробітної плати. Якщо розмір щомісячної оплати праці для персоналу обчислюється на основі щочасової ставки, бухгалтер зможе швидко отримувати точні дані з цього питання.
 5. Збір статистики, що стосуться переміщень клієнтів і працівників компанії.
 6. Інтеграція з системами безеки. Робота СКУД координується з комплексами засобів відеоспостереження, а також з охоронними сигналізаціями та системою пожежогасіння.

Для забезпечення додаткової безеки, система контролю та керування доступом (у тому числі система керування доступом до даних) може бути організованою ізольовано від інших інформаційних мереж.

Із чого складається СКУД

У склад системи входять наступні компоненти:

 • Перегороджувальні засоби. Призначені для блокування переміщення в тому чи іншому напрямку. Це електрозасувки, шлагбауми, турнікети, ворота, шлюзові кабіни, електромагнітні й електромеханічні замки, автоматичні дорожні бар’єри.

 

 • Ідентифікатори. Можуть бути виконані у вигляді магнітних карт, брелків, мініатюрних аксесуарів. Кожен такий виріб зберігає унікальний код, за яким система «доступу за карточками» рлзпізнає власника й надає призначений для нього спектр прав.

 

 • Зчитувач. Пристрій, який розпізнає ідентифікатори. Розміщується в замках дверей, воріт й інших компонентів системи, які виконують функцію мобільних перешкод. У залежності від моделі, може зчитувати магнітні карти, відбитки пальців, малюнок райдужної оболонки ока, капілярну сітку тощо.
 • Контролер. Основний елемент системи, чия продуктивність та надійність у значній мірі впливає на всю роботу системи в подальшому. Він – «мозок» системи, зберігає коди ідентифікаторів і зіставляє з ними всю інформацію, яка надходить від зчитувачів. Якщо контролерів декілька, то всі вони поєднуються в єдину мережу та підключаються до головного ком’ютера, який забезпечує централізоване керування.

 

 • Програмне забезпечення. Наявність ПЗ необхідне для складних, багатофункційних систем, які здатні створювати детальні звіти з усіх зібраних даних.

 

 • Також важливими елементами СКУД є конвертери середовища та допоміжне устаткування.
Аутсорсинг: супроводження/адміністрування

Для підтримки працездатності СКУД і забезпечення високого рівня безпеки підприємства пропонуємо автсорсинг/обслуговування й адміністрування офісних і промислових систем контролю й управління доступом.

Ми гарантуємо:

 • планування й установку додаткового ПЗ;
 • оеративні переналаштування системи;
 • консультаційні заходи;
 • швидке відновлення нормальної роботи системи.

 

Приклад упровадження
Харьковская областная государственная администрация

Створення інтегрованої системи відеоспостереження та СКУД у Харківській областній держадміністрації

Фірмою СОЛТІ створено високотехнологічну відмовостійку систему комплексної безеки, включно з системами відеоспостереження, системи контролю та керування доступом, у будівлі Харківської Областної державної адміністрації.

Особливу увагу приділено виконанню жорстких вимог для забезпечення відмовостійкості роботи всіх елементів системи безеки в екстремальних кліматичних умовах тощо.

Детальніше

Потрібна консультація?

Дзвоніть за телефоном +38 (057) 765-84-00 або залиште свій номер / пошту. Ми з Вами зв’яжемось  Сертифікати