Комплексний ІТ-проєкт

Управление it проектами

Спеціалісти фірми SOLTI пропонують весь спектр проектних робіт, як із модернізації існуючої ІТ-інфраструктури, так і зі створення нової:

 • вибір найпідходящої для конкретного завдання техології, підбір устаткування та складання специфікації технічних характеристик;
 • виконання проєкту, підготовка робочої та необхідної кошторисної документації;
 • надання допомоги в проходженні всіх узгоджень проєкту в державних інстанціях.

Беремо на себе всі функції генерального підрядника з повною відповідальністю за об’єкт в цілому: за кінцевий результат, за якість та дотримання строків; гарантуємо Замовнику зменшення підсумкової вартості. Забезпечуємо ефективне співробітництво всіх спеціялістів підрядників, що працюють на оюб’єкті.

Здійснюємо авторський надзор. Із ціллю максимальної відповідності виконуваних на об’єкті робіт проєктної документації виконуємо надзор за будівельними роботами, внесення необхідних корегувань до документації, інструктаж учасників проєкту, оперативне усунення невідповідностей.

Чому вибирають SOLTI
 • SOLTI — незалежний мультибрендовий постачальник рішень, і не є дилером визначеного постачальника техніки або технології, що гарантує можливість найліпшого вибору обладнання для проєкту.
 • Ми будуємо ІТ-інфраструктуру з урахуванням жорстких вимог до надійності, збереження даних, продуктивності, стійкості та стабільності всіх систем
 • Наш головнй орієнтир — кошторис і вимоги нашіх Замовників. Тому спеціялісти SOLTI готові створювати умови справжнього тендера, пропонуючи декілька постачальників ((або брендів) устаткування та технології (але, і це — принципово, не в збиток якості) заради оптимізації кошторису Замовника.
 • Оцінювання майбутньої працездатності ключових етапів впровадження вже на стадії проєктування, що модливо завдяки створенню тестової лабораторії, що оснащена сучасними випробувальними стендами — центру моделювання та тестування SOLTI.
Свобода вибору постачальника рішень
СОХРАНЕНИЕ НЕЗАВИСИМОСТИ

SOLTI виступає за чесну конкуренцію.

Клієнт нашої фірми вільний в своєму виборі: довірити подальші етапи технічним спеціялістам свого підприємства, запросити до проєкту іншу компанію – системного інтегратора. Або знову звернутися до SOLTI.

Передача замовнику повного комплекту проєктно-конструкторської документації – один із незмінних принципів фірми. Це виключає залежність замовника від спеціялістів SOLTI під час проведення наступних етапів робіт.

Знаючи особливості документообігу та вимоги, що їх висувають до наявності та повноті документації, ми забезпечуємо повний комплект документів, зокрема – для проведення державних експертиз проєктної документації.

Пакет документації кожного проєкту архівується та, із дотриманням всіх норм конфеденційності, зберігається необмежений час. У разі звільнення співробітників замовника або втраті власного пакету документів, їх завжди можна відновити з архіву SOLTI.

Потрібна консультація?

Дзвоніть за телефоном +38 (057) 765-84-00

або залиште свій номер/пошту – ми з Вами зв’яжемось  Сертифікати

  Управління IT-проєктами в рамках бюджету

  ІТ-керовані проєкти стали більш складними, оскільки технології швидко змінюються, бізнес-використання ІТ-ресурсів охоплює весь спектр бізнесу, а кінцевим замовникам потрібна велика простота використання і гнучкість. Щоб бізнес досяг цілей і залишався конкурентоспроможним, вкрай важливо, щоб ці ініціативи виконувалися вчасно і в рамках бюджету. Однак відсоток невдач для критичних проєктів часто високий.

  Управління ІТ-проєктами – це процес управління планом, організацією і підзвітністю для досягнення цілей інформаційних технологій. Проєктування в IT – це більше, ніж просто застосування знань, узгодження навичок і використання інструментів і методів для доведення життєвого циклу проєкту до його завершення. ІТ-проєктувальники стикаються з проблемами взаємозалежної інтеграції, швидкого оновлення технологій і змін версій, які можуть відбуватися протягом усього терміну реалізації проєкту. Існують технологічні допущення, що утруднюють розробку нових систем, обтяжених застарілим обладнанням, або проблеми, пов’язані з вибором декількох постачальників.

  Управление IT проектами

  ЦОД-проєктування, проєктування СКУД, проєктування СКС, проєктування ЛОМ, проєктування відеоспостереження, проєктування протипожежних систем, проєктування електропостачання, проєкт кібербезпеки, проєкт АТС, проєктування бездротової мережі, консалтинг ІТ-проєктів

  Життєвий цикл управління ІТ-проєктами

  Життєвий цикл ІТ-проєкту включає п’ять основних процесів всіх керованих проєктів: ініціювання, планування, виконання, контроль і моніторинг, а також завершення проєкту (або закриття проєкту). Основна відмінність IT-проєктів полягає в тому, як управляти життєвим циклом.

  1. При ініціюванні використовується технічне завдання проєкту для визначення цілей, бюджету та обсягу проєкту.
  2. Потім плануються результати, які потрібно досягти.
  3. Під час етапу виконання команда завершує поставлені завдання за затвердженою методологією.
  4. Витрати, ризики і статус проєкту відслідковуються і контролюються за допомогою механізмів підтримки.
  5. Завершення проєкту відбувається з затвердженням фази або всього проєкту, і кінцевий замовник отримує готове рішення.

  Що лягає на плечі команди IT-проєктувальників

  Фахівці в галузі інформаційних проєктів займаються інтеграцією мікропрограм і програмного забезпечення, проєктуванням ЦОД, зберіганням баз даних і управлінням ними, а також створюють складні і географічно рознесені інфраструктури і мережі – і все це при плануванні адекватної і відповідної безпеки і відновленню в разі збоїв системи управління і контролю доступом (СКУД).

  Основні обов’язки менеджера ІТ-проєкту, який обслуговує клієнта:

  • Планування проєкту та загальне управління
  • Просування і досягнення підтримки проєкту
  • Забезпечення повної сумісності з існуючою технологією
  • Зведення до мінімуму дублювання роботи
  • Використання навичок членів команди
  • Контроль витрат і ведення бюджету

  Проблеми, з якими ми стикаємося під час запуску проєктів

  Перше – це складність великомасштабних проєктів-IT і їх довгий запуск, оскільки прийняті IT-рішення можуть зачіпати різноманітні напрямки ІТ-сфери підприємства. Наприклад, проєкт включає в себе інтеграцію мереж, створення фізичної або віртуальної інфраструктури, створення або удосконалення серверних рішень, а також проєктування систем електропостачання. Узгодження декількох рішень при інтеграції різного устаткування, мереж і програмного забезпечення в існуючі системи, а також невідомі проблеми сумісності можуть ускладнити проєкт у міру його просування.

  Складні ІТ-проєкти можуть включати в себе наступне:

  • Проєктування відеоспостереження
  • Апгрейди обладнання
  • Оновлення програмного забезпечення (наприклад, перехід на нову операційну систему, включаючи створення цифрового робочого місця)
  • Проєктування СКМ і бездротової мережі
  • Проєктування електропостачання
  • Злиття бази даних
  • Перехід на хмарне сховище
  • Розгортання віртуальних мереж
  • Проєктування СКУД
  • Побудова та запуск центрів обробки даних (ЦОД)
  • Зміни та оновлення інфраструктури (наприклад, видалення застарілих серверів)
  • Проєкти з розвитку ІТ-системи (наприклад, інвестиційний аналіз IT-проєктів і проєкт кібербезпеки)

  Ось ще кілька основних проблем, з якими стикаються наші менеджери ІТ-проєктів:

  • Неясні очікування, розмиті цілі у людей, які приймають рішення, кінцевих замовників і зацікавлених сторін.
  • Швидко мінливі технології, провідні до необхідних оновлень в середині проєкту, які можуть вплинути на терміни.
  • Географічно рознесені офіси і віддалена робота також можуть ускладнити успіх ІТ-проєкту

  Що ми радимо клієнтам для успішного управління IT-проєктом

  Першим кроком є вибір цілей або результатів, які потрібно досягти. Друге – це методології, за якими будуть взаємодіяти фахівці з управління проєктами з вашою командою. Процес управління ІТ-проєктом – це, по суті, дорожня карта, яка містить основні етапи, рекомендації, інформацію і бюджет для реалізації проєкту від початку до кінця. Інструменти, терміни, бюджети, цілі та етапи – все це спрямовує команду протягом життєвого циклу проєкту.

  Однак іноді кінцевий продукт виявляється не таким відчутним, тому при реалізації проєкту ми звертаємо увагу на такі важливі постулати:

  • Під час розробки ІТ-ідеї: ми оцінюємо, наскільки ефективно проєкт використовує ресурси і чи задовольнить результат проєкту потреби вашого бізнесу.
  • Під час планування: складаємо план проєкту, при цьому глибоко розбираємося в залежностях завдань і в тому, як пропущені етапи можуть вплинути на загальні терміни.
  • Під час виконання: часто спілкуємося і проводимо щоденні зустрічі для обговорення статусу і будь-яких перешкод, що виникли на шляху реалізації проєкту.
  • Під час моніторингу і контролю: налаштовуємо правильні інструмент управління проєктом, які дозволяють відстежувати прогрес в режимі реального часу.
  • Під час закриття: робимо ретроспективу проєкту, яка покаже, що пройшло добре, що могло бути краще і що ви б змінили в наступний раз.