Комплексне проектування

Управление it проектами

Спеціалісти фірми SOLTI пропонують весь спектр проектних робіт, як із модернізації існуючої ІТ-інфраструктури, так і зі створення нової:

  • вибір найпідходящої для конкретного завдання техології, підбір устаткування та складання специфікації технічних характеристик;
  • виконання проєкту, підготовка робочої та необхідної кошторисної документації;
  • надання допомоги в проходженні всіх узгоджень проєкту в державних інстанціях.

Беремо на себе всі функції генерального підрядника з повною відповідальністю за об’єкт в цілому: за кінцевий результат, за якість та дотримання строків; гарантуємо Замовнику зменшення підсумкової вартості. Забезпечуємо ефективне співробітництво всіх спеціялістів підрядників, що працюють на оюб’єкті.

Здійснюємо авторський надзор. Із ціллю максимальної відповідності виконуваних на об’єкті робіт проєктної документації виконуємо надзор за будівельними роботами, внесення необхідних корегувань до документації, інструктаж учасників проєкту, оперативне усунення невідповідностей.

Чому вибирають SOLTI
  • SOLTI — незалежний мультибрендовий постачальник рішень, і не є дилером визначеного постачальника техніки або технології, що гарантує можливість найліпшого вибору обладнання для проєкту.
  • Ми будуємо ІТ-інфраструктуру з урахуванням жорстких вимог до надійності, збереження даних, продуктивності, стійкості та стабільності всіх систем
  • Наш головнй орієнтир — кошторис і вимоги нашіх Замовників. Тому спеціялісти SOLTI готові створювати умови справжнього тендера, пропонуючи декілька постачальників ((або брендів) устаткування та технології (але, і це — принципово, не в збиток якості) заради оптимізації кошторису Замовника.
  • Оцінювання майбутньої працездатності ключових етапів впровадження вже на стадії проєктування, що модливо завдяки створенню тестової лабораторії, що оснащена сучасними випробувальними стендами — центру моделювання та тестування SOLTI.
Свобода вибору постачальника рішень
СОХРАНЕНИЕ НЕЗАВИСИМОСТИ

SOLTI виступає за чесну конкуренцію.

Клієнт нашої фірми вільний в своєму виборі: довірити подальші етапи технічним спеціялістам свого підприємства, запросити до проєкту іншу компанію – системного інтегратора. Або знову звернутися до SOLTI.

Передача замовнику повного комплекту проєктно-конструкторської документації – один із незмінних принципів фірми. Це виключає залежність замовника від спеціялістів SOLTI під час проведення наступних етапів робіт.

Знаючи особливості документообігу та вимоги, що їх висувають до наявності та повноті документації, ми забезпечуємо повний комплект документів, зокрема – для проведення державних експертиз проєктної документації.

Пакет документації кожного проєкту архівується та, із дотриманням всіх норм конфеденційності, зберігається необмежений час. У разі звільнення співробітників замовника або втраті власного пакету документів, їх завжди можна відновити з архіву SOLTI.

Потрібна консультація?

Дзвоніть за телефоном +38 (057) 765-84-00

або залиште свій номер/пошту – ми з Вами зв’яжемось    Сертифікати