Системи електропостачання

Системы электроснабжения

Сучасне устаткування (сервери, СЗД, комп’ютери, активе мережеве устаткування, телекомунікаційна апаратура та ін.) вельми вимогливо до якості електроенергії. Правильність і надійність його підключення до існуючої мережи електропостачання пов’язано з підвищеним ризиком порушення робочого режиму техніки.

SOLTI надає послуги з повного комплексу проєктних, монтажних і пуско-налагоджувальних робіт
зі створення системи електропостачання промислових підприємств:

  • мережі номінальної напруги 220/380 В – розеткові мережі і освітлення, обладнання з малим споживанням електроенергії;
  • системи аварійного електропостачання – діють як резервні при аваріях на основних, у їхній склад входять генератори та безперебійні джерела живлення.

Для вибору оптимального обладнання, забезпечення ефективності створеної системи електропостачання підприємства та гарантування належного функціонування її елементів спеціялісти SOLTI проводять аналіз і планування майбутніх навантажень, які будуть впливати на систему.
Монтаж і налагодження обладнання, здача енергооб’єктів в експлуатацію здійснюється в жорсткій відповідності до діючих норм і стандартів, що рекомендовані виробниками обладнання та вимогами Українського законодавства.
Роботи виконуються високопрофесійними фахівцями, які мають великий досвід праці та відповідні допуски з електробезпеки, що гарантує правильну та надійну роботу встановленого обладнання. На всі види монтажних і пуско-налагоджувальних робіт SOLTI дає гарантію.

системи аварійного електропостачання
uninterruptible power supply (UPS)

безперебійне електропостачання

Резервне джерело електроживлення – джерело безперебійного електроживлення (ДБЖ)

diesel generator

гарантоване електропостачання

Резервне джерело електроживлення – дизель-генераторна установка (ДГУ)

SCHEME OF INCREASED RELIABILITY

схема підвищеної надійності

Комбіноване використання джерела безперебійного електроживлення і дизель-генераторної установки

можливості

безперебійне електропостачання

  • безперебійне електроживлення споживачів, під’єднаних за допомогою ДБЖ;
  • регулюєма вихідна напруга чистої синусоїдальної форми;
  • сумісність із дизель-генераторами;
  • максимальний захист проти сплесків, стрибків, перепадів і відключень напруги;
  • можливість бесзперебійного переключення навантаження на живлення від зовнішньої електромережі через вбудований і зовнішній байпас;
  • дистанційний моніторинг і керування параметрами ДБЖ.

гарантоване електропостачання

  • гарантоване електроживлення підключених споживачів;
  • автоматичний запуск дизель-генератора при відхиленні параметрів основної зовнішньої мережі електроживлення чи повному її відключенні;
  • автоматичне перемикання навантаження з основної зовнішньої мережі електроживлення на дизель-генератор і назад;
  • видача сигналу тривоги на пост диспетчера в випадку аварійної події з обладнанням ДГУ.
схема підвищеної надійності

У системах електроживлення для обладнання, що вимагає підвищеної надійності електроживлення, додатково до ДБЖ використовують дизель-генераторні установки (ДГУ).

В залежності від якості вхідної мережі електроживлення ДГУ використовуються двух типів: резервні (час роботи до 6-12 годин) та постійного використання (час роботи в основному залежить тільки від наявності палива).

При зникнення напруги в основній електромережі, споживачі переходять на живлення від ДБЖ. Якщо електроживлення пропадає на невеликий період часу, то споживачі живляться від акумуляторів ДБЖ.

При довготривалому зникненні електроживлення подається команда на запуск ДГУ. Після запуску ДГУ і його виходу в робочий режим ДБЖ переключається з роботы від акумуляторів на роботу від ДГУ.

Після відновлення електроживлення від основної мережі живлення та стабілізації всіх параметрів електроживлення ДБЖ перемикається від роботи з ДГУ на основну мережу живлення. ДГУ через деякий час переходить в режим відключення, під час цього контролює стан основної мережі живлення, і, якщо параметри мережі в нормі, відключається і переходить в режим очікування.

Під час вибору ДГУ враховують параметри споживачів і можливості ДБЖ. Сучасні ДБЖ мають режими, що дозволяють виконувати плавне підключення користувачів до ДГУ, що надає економію під час вибору ДГУ, а під час експлуатації – оптимальні режими роботи і, як наслідок, продовження терміну експлуатації. Для зменшення навантаження на ДГУ в ДБЖ реалізують режими повного чи часткового відключения заряду акумуляторних батарей.

Таким чином, споживачі отримують гарантоване електроживлення з високою якістю і часом відсутності електроживлення близьким до нуля.

Приклад впровадження
кп городской информационный центр харьков

МОДЕРНІЗАЦІЯ СИСТЕМИ БЕЗПЕРЕБІЙНОГО ЖИВЛЕННЯ ПОТУЖНІСТЮ 120 КВТ ДЛЯ ЦОДУ ЄДИНОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ ХАРКОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Створено високонадійну, повністю дубльовану систему безперебійного живлення сумарною номінальною потужністю 120 кВт, з високим коефіцієнтом корисної дії (до 97%) і одиничним вихідним коефіцієнтом потужності (1кВА = 1кВт), що відповідає схемі 2N (N+1) на базі Liebert® APM фірми Emerson Network Power

Детальніше

Потрібна консультація?

Дзвоніть за телефоном +38 (057) 765-84-00

чи залиште свій номер/пошту – ми з Вами зв’яжемося



    Сертифікати
    alpha grissin infotech ukraine
    Повноваження на розробку технічних рішень з використанням обладнання VERTIV, поставку обладнання, виконання монтажних і пусконалагоджувальних робіт, сервісне обслуговування
    iso 9001
    СЕРТИФІКАЦІЯ СИСТЕМИ МЕНЕДЖМЕНТА В РАМКАХ СТАНДАРТУ ISO 9001