giprokoks_logo
Про замовника

ДП «Державний інститут по проектуванню підприємств коксохімічної промисловості», Харків

Одна з найбільших світових інжінерінгових компаній, що надає комплекс послуг в області реконструкції та модернізації діючих коксохімічних підприємств і будівництві нових установок.

Замовник має в різних країнах партнерів, з якими необхідно бути постійно на зв’язку – проводити наради і зустрічі.

Постановка завдання

Виникла необхідність створення корпоративної системи відеоконференцзв’язку, що дозволяє зменшити витрати на відрядження та забезпечує спілкування співробітників без будь-яких обмежень щодо місця розташування і використовуваних пристроїв.

Приділити увагу питанню можливого проведення відеоконференцій-нарад в декількох приміщеннях.

Про проєкт

Проєкт відеоконференції SOLTI для Гипрококс

Було обрано систему Grandstream, що призначена для проведення відеоконференцій на різних платформах. Все обладнання було змонтовано на презентаційну стійку для підвищення мобільності.

Обладнання Grandstream підтримує роздільну здатність Full HD. Наявність вбудованого сервера відеоконференцій позбавляє від необхідності використання будь-яких додаткових пристроїв або серверів.

Одночасно в конференції може брати участь від 4-х до 9-ти учасників ( 4 учасника — Full HD, 5 — HD, до 9-ти учасників — у стандартній VGA), при цьому можливо мікшувати різні протоколи в одній конференц-нараді.

Керована камера Full HD із 12-кратним оптичним зумом зручна для використання навіть у великих переговорних кімнатах.

Для керування використовується Bluetooth-пульт або будь-який пристрій на Android (наприклад, смартфон). Також є можливість керування GVC через веб-інтерфейс.

Устаткування дозволяє підключити комп’ютер для демонстрації та передачі презентацій в форматі Power Point.

Система відеоконференцзв’язку була налаштована для можливості інтеграції в уже існуючу ІТ-інфраструктуру, з урахуванням необхідності використання сторонніх додатків.

Створена система дозволяє абонентам Skype, Skype for Business, Google Hangouts и Lync приєднуватися до відеоконференції нарівні з іншими SIP учасниками.

…ТОВ “Фірма Солті” якісно виконало свої договірні обов’язки з поставки, налагодження, запуску та вводу в експлуатацію даного устаткування.

Передпродажне консультування здійснюєтся спеціалістами високого рівня та кваліфікації.

Усі взяті на себе зобов’язання згідно з договору поставки були виконані в належні строки та належним чином…

З повагою,

Заступник директора О.М. Приступа

Використане обладнання
grandstream
Grandstream Networks