Харьковская областная государственная администрация
Про замовника

Харківська обласна державна адміністрація (ХОДА) — орган виконавчої влади в Харківській області України.

Постановка завдання

У рамках проведення реконструкції будівлі створити високотехнологічну систему комплексної безпеки, включно з системами відеоспостереження, системи контролю та керування доступом.

Приділити особливу увагу до виконання пред’явлених жорстких вимог до забезпечення відмовостійкої роботи всіх елементів системи безпеки, в тому числі и в екстремальних кліматичних умовах.

Про проєкт

Система відеоспостереження

Запущена система цілодобового зовнішнього відеоспостереження за зовнішньою ситуацією (зони автомобільної парковки, центрального входу, службового входу для співробітників, периметра будівлі) і внутрішнього відеоспостереження за обстановкою в будівлі.

Для зовнішнього відеоспостереження використані роботизовані камери з круговим оглядом по горизонталі, оглядом по вертикалі 180º і 20-ти кратним зумом, що забезпечує оперативне спостереження за подіями як на території ХОДА, так і на прилеглих до неї вулицях і центральній площі міста.

Електроживлення камер виконано із застосуванням системи гарантованого електроживлення, розробленої фахівцями фірми «Солті», що дозволяє підвищити ККД при роботі від акумуляторів за рахунок відсутності перетворення напруги.

Уся система відеоспостереження від трас до серверів зберігання відеоархіву спроєктована і виконана з урахуванням максимального захисту від несанкціонованого доступу як до обладнання, так і до кабельних трас і максимальної автономної роботи системи.

 

Система контролю керування доступом

Керує турнікетами, установленими в замовника та здійснює контрольований доступ співробітників і відвідувачів за картками з фотофіксацією проходу в приміщення ХОДА.

Реалізована автономна робота системи СККД у разі проблем з електроживленням, можливість роботи системи в разі відключення сервера й автоматична синхронізація з сервером, візуалізований супровід подій, що відбуваються в системі і багато іншого.

Для керування доступом через вхідні двері в неробочий час додатково в СККД вбудована домофонна система на базі BasIP, що інтегрована з IP телефонією охоронної служби.

Виконана повна інтеграція системи відеоспостереження зі СККД, що дозволяє працювати з обома системами в єдиному інтерфейсі користувача й реалізовувати функції:

  • відтворення з відеоархіву або перегляд в режимі реального часу відео, що відповідає заданій події СККД із завданням необхідного тимчасового відступу до початку події;
  • можливість ідентифікації особистості в режимі реального часу шляхом зіставлення інформації, отриманої з камер відеоспостереження, із фотографіями співробітників, які знаходяться в базі даних СККД.

У структурі систем відеоспостереження та СККД організовані робочі місця персоналу з різними правами доступу до ресурсів систем.

Всі виконані роботи супроводжувалися розробкою проєктно-конструкторської та кошторисної документації.

Сертифікати SOLTI
AMP NETCONNECT
ACT-1: Фахівець зі створення СКС на устаткуванні AMP
AMP NETCONNECT
ACT-2: Фахівець з проєктування СКС AMP та проведення сертифікаційних випробувань і правом видачі 25 річної гарантії