Пивной ресторан «Пробка»
Про замовника

«Пробка beer hall & club» (м. Харків, вул. Сумська, 3) – фірмовий пивний ресторан нового формату, відкритий міні-пивоварнею «Пробка» влітку 2014 року. Місткість ресторану – 500 відвідувачів.

Тричі номінант Національної ресторанної премії СІЛЬ як кращий пивний ресторан України.

Постановка завдання

Замовником було поставлено завдання забезпечення стабільної, надійного бездротового зв’язку з можливостями адаптації при мінімізації сукупної вартості володіння.

Ключова умова – вибір бездротового рішення, здатного забезпечити безпеку передачі даних, надійність і необхідну продуктивність обладнання.

Особливі вимоги замовником були пред’явлені до стабільної, надійної і продуктивної роботи при високих навантаженнях, так як місткість ресторану – 500 відвідувачів, які одночасно можуть скористатися бездротовим інтернетом.

Про проєкт

З огляду на те, що деякі виробники бездротових рішень відчувають певні проблеми в роботі бездротового обладнання при високих навантаженнях, у Центрі моделювання та тестування SOLTI були проведені випробування рішень кількох відомих брендів. У результаті кропіткої роботи, вибір був зроблений на користь обладнання Ruckus — світового лідера в області бездротових Wi-Fi рішень.

У рамках побудови бездротової мережі з централізованим керуванням у ресторані «Пробка» було забезпечено:

  • Повне покриття мережею Wi-Fi всій площі: 4-х залів і підсобних приміщень ресторану з розмежуванням доступу для гостей ресторану, обслуговуючого персоналу та співробітників, що використовують Wi-Fi для передачі голосу (VoIP).
  • Бездротове підключення персоналу ресторану до системи електронного меню: прийом й обробка замовлень відвідувачів за допомогою планшетних пристроїв, які оперативно передають інформацію про замовлення на кухню, тим самим збільшуючи швидкість і якість обслуговування відвідувачів.
  • Для підвищення безпеки організована Wi-Fi Зона для відвідувачів – виділена окрема бездротова мережа з гостьовим доступом до високошвидкісного інтернету. Підключення клієнтів здійснюється зі швидкістю та стабільністю, що аналогічна дротовому зв’язку. Адаптація до змін середовища в реальному часі відбувається автоматично.

Реалізація проекту дозволила забезпечити надійне бездротове покриття території ресторану, автоматизувати роботу персоналу і підвищити оперативність і продуктивність його роботи.

Використовуване обладнання та матеріяли
  • обладнання компанії Ruckus
Сертифікати SOLTI
Ruckus Wireless Big Dogs Partner Program
SOLTI — Partner in the Ruckus Wireless Big Dogs Partner Program