Установка систем видеонаблюдения
Системы видеонаблюдения

Системи відеоспостереження, інтелектуальні IP рішення для безпеки.

Безпека вдома і бізнесу, під розумним моніторингом систем відеоспостереження від інтегратора Solti.

Немає нічого ціннішого, ніж душевний спокій, що ваш бізнес і будинок будуть в безпеці. Завдяки встановленню розумних комплектів відеоспостереження, таких, як камери безпеки з відеореєстраторами, ви можете розслабитися, знаючи, що ваша сім’я, співробітники і майно захищені.

Забезпечення безпеки у вашій компанії є вищим пріоритетом, а установка систем відеоспостереження може значно розширити ваші можливості. Від раннього виявлення злочинного або антигромадської поведінки за межами вашого будинку, офісу, магазину або приміщення до моніторингу та відеореєстрації інцидентів усередині, включаючи будь-які нещасні випадки, високоякісні камери відеоспостереження можуть допомогти вам відстежувати всю активність на вашому об’єкті і навколо нього в режимі реального часу.

Solti допоможе спроєктувати, створити і встановити системи відеоспостереження комерційного рівня, щоб підвищити безпеку співробітників і знизити рівень злочинності. З системами відеоспостереження ви отримуєте повнофункціональні рішення для забезпечення безпеки професійного рівня, які ми швидко встановимо і налаштуємо.

Передові технології і камери відеоспостереження у вас на сторожі

Компанія Solti спеціалізується на створенні і монтажі індивідуальних рішень відповідно до ваших потреб — хочете купити тільки камери відеоспостереження, наявні по периметру, або замовити більш комплексне рішення, яке допоможе розмістити камери в стратегічних позиціях всередині і навколо вашого об’єкта, ми встановимо і підключимо інтелектуальні комплекти відеоспостереження , які будуть охоплювати весь необхідний простір.

Ми забезпечимо підвищену продуктивність, можливості і гнучкість за допомогою різноманітного відеообладнання з цифровим розширенням, включаючи камери високої чіткості, інтелектуальні відеосервери з процесами зберігання і вилучення, налаштуємо віддалений моніторинг та реагування в хмарі, а також інтегруємо ваше відеоспостереження з іншими проєктованими рішеннями в області управління безпеки і контролю, для узгодженого зміцнення і захисту вашого підприємства.

Розуміння всіх елементів складових комплектів замкнутого зовнішнього і внутрішнього відеоконтролю, і того, як ці реєстратори, мережеві відеореєстратори, сервери і устаткування разом інтегруються і монтуються, багато в чому допоможе вам зробити кращий вибір для вашого проєкту відеоспостереження.

З нами ваш бізнес стане безпечним, контрольованим і ефективним — просто і без проблем.

Основні компоненти для монтажу систем відеоспостереження

Комплект камер відеоспостереження

Структурированная кабельная система (СКС)

Структуровані кабельні системи

Реєстратор відеоспостереження

Сховище відеоданих

 • Набір бездротових камер — найкраща ціна і ефективність
 • Аналогові камери — це традиційна надійність
 • IP-камери з протоколом Ethernet (PoE) — цифрові камери з високою роздільною здатністю
 • Кабелі Cat5e і Cat6 для встановлення IP-камери — одночасне живлення і передача даних
 • Коаксіальні кабелі — надійні, передають дані в аналоговому відеоспостереженні
 • Кабелі живлення — для бездротових комплектів відеоконтролю
 • Мережеві відеореєстратори — зберігають і передають відеодані в реальному часі по IP-мережі
 • Цифрові відеореєстратори — встановлюються в аналогових комплектах
 • Сервери відеоспостереження — обробка високої якості відео, з гнучкими настройками
 • Жорсткі диски — для збереження відеоконтенту з будь-яких пристроїв
 • Карти пам’яті — для оперативного зберігання даних з цифрових відеокамер
 • Хмарні сховища — використовуються для віддаленого онлайн відеомоніторингу, для перегляду з будь-яких пристроїв.

Провідні та безпровідні системи відеоспостереження для бізнес-об’єктів при правильному розташуванні і монтажі забезпечують цілодобову безпеку без вихідних. Установка камери відеоспостереження не повинна бути заплутаним процесом, в деяких випадках ви навіть можете зробити це самостійно (для дуже простого комплекту відеоконтролю). Але в більшості випадків, монтаж і налагодження професійними установниками відеоспостереження дасть гарантований захист 24/365 вашої власності.

Основний функціонал систем, які ми встановлюємо
 • Попередження, виявлення і моніторинг злочинності.
 • Чіткі зображення вдень і вночі на відстані до 30 метрів.
 • Звукові попередження для відлякування зловмисників.
 • Автоматичне підключення до віддаленого відеоцентру.
 • Доступність перегляду вашого будинку і бізнес-об’єктів з будь-якого місця.
 • Інтеграція з системами вторгнень, контролю доступу та ін.
 • Розширені можливості відеоаналітики і звітності.

Інтегровані рішення означають, що ви можете перевіряти своє домашнє майно через смартфон або інші пристрої з підключенням до Інтернету, навіть коли ви не на місці. Це означає, що ви завжди наочно будете знати ситуацію і що відбувається, навіть якщо знаходитесь за кордоном.

Ви також будете почувати себе в більшій безпеці, коли ви і ваші співробітники перебуваєте в офісі, завдяки інтегрованим рішенням відеоспостереження, що дає вам всебічне охоплення того, що відбувається зовні і всередині офісу, а також того, хто приходить і йде.

Які функції аналітики задіяні в камерах?

Залежно від використовуваних онлайн пристроїв перегляду наші рішення для відеоконтролю використовують розширену аналітику, таку як:

 1. визначення руху
 2. виявлення звуку
 3. тривога несанкціонованого доступу
 4. класифікація об’єктів інтелектуального виявлення
 5. виявлення кольору
Послуга проєктування та монтажу відеоспостереження

Наша команда експертів готова дати вам всі необхідні поради та рекомендації, а також розробити проєкт і прорахувати специфікацію за оптимальною вартістю, щоб ваша система відеоконтролю працювала оптимально для вашого дому та бізнесу. Наші послуги включають:

 • Консультації, керівництво і уточнення того, який комплекс обладнання відеоспостереження необхідні вашій компанії.
 • Проєктування системи згідно з вашим бюджетом і потребами в безпеці
 • Послуги з установки відеоспостереження на підприємстві та його околицях
 • Обслуговування систем відеоспостереження
 • Оновлення існуючих систем відеоконтролю

Наші професійні системи відеоспостереження для офісу використовують найсучасніші технології для цілодобового спостереження за вашою власністю, людьми і операціями. Проектуємо, створюємо і встановлюємо комлекти відеоконтролю комерційного рівня для моніторингу безпеки на ваших об’єктах:

 • Мережа магазинів / Торговий центр / Паркінг / Логістичний центр
 • Готель / Розважальний центр / Офісна будівля
 • Склад / Завод / Фабрика / Комбінат
 • Школа / Навчальний заклад
 • Лікарня / Поліклініка
 • Залізнична станція / Автовокзал / Метро
Реалізований проєкт IP - відеоспостереження
Харьковская областная государственная администрация

Створення інтегрованої системи відеоспостереження та СКУД

Реалізована система цілодобового зовнішнього відеоспостереження за зовнішньою ситуацією і внутрішнього відеоконтролю за обстановкою в будинку.

Для зовнішнього спостереження використані роботизовані камери з круговим оглядом, що забезпечують оперативний контроль на території ХОДА та прилеглих до неї вулиць і центральної площі міста.

Вся система відеоконтролю від трас до серверів зберігання спроєктована і виконана з урахуванням максимального захисту від несанкціонованого доступу і максимальної автономної роботи системи.

Виконано в Обласної держадміністрації, Харків

 

Докладніше

… Висловлюю подяку компанії ТОВ «Фірма Солті» — за хорошу організацію робіт з проектування та монтажу системи зовнішнього і внутрішнього охоронного IP — відеоспостереження, і системи контролю доступу в будівлі ХОДА.

Система відеоконтролю працює стійко, несправностей протягом гарантійного терміну не було. Робота виконана якісно, особлива заслуга проєктантам їх уважність і чуйність на всі прохання, зробили роботу з фірмою SOLTI плідною.

начальник служби ХОДА

Потрібна консультація?

Дзвоніть за телефоном +38 (057) 765-84-00 або залиште свій номер / пошту. Ми з Вами зв’яжемось  Сертифікати
  AMP NETCONNECT
  AMP NETCONNECT
  OK-net Premium
  DigitusProfessional
  ACT-1: Фахівець зі створення СКС на устаткуванні AMP
  ACT-2: Фахівець з проєктування СКС AMP та проведення сертифікаційних випробувань з правом видачі 25 річної гарантії
  AKT-1: Фахівець з проєктування СКС OK-net та OK-netPremium, монтажу та проведення сертифікаційних випробувань з правом видачі 25 річної гарантії
  Фахівець з проєктування СКС DigitusProfessional, монтажу та проведення сертифікаційних випробувань з правом видачі 25 річної гарантії

  Типи камер, які ми встановлюємо в системи відеоспостереження.

  Існує величезна кількість різноманітних пристроїв відеофіксації, які можна встановити в системи відеомоніторингу. Проте всі варіанти камер діляться на дві основні категорії: аналогові або IP (протокол Ethernet) / цифрові:

  Аналогові камери — це традиційні пристрої зовнішньої фіксації, які записують відео в більш низькому дозволі і вимагають окремого підключення коаксіального кабелю для кожного елемента до цифрового реєстратору та окремих проводів для живлення. Крім того, щоб забезпечити кращу якість відзнятого матеріалу, повинні бути розташовані поруч з відеореєстратором. Їх діапазон огляду зазвичай менше, ніж у IP / цифрових камер, а це означає, що для покриття такого ж обсягу простору може знадобитися більше пристроїв, ніж може покрити одна IP-камера. Нарешті, записаний матеріал буде ще більше спотворюватися, якщо буде зроблена спроба збільшити зображення.

  Однак вартість камери невелика, і широкий вибір варіантів дизайну, щоб ми могли підібрати те, що вам потрібно, за розумною ціною. Крім того, вони не будуть займати пропускну здатність вашої мережі, на відміну від IP / цифрових пристроїв.

  IP-камери мають набагато більш високою роздільною здатністю і більш чіткими зображеннями, ніж аналогові побратими. Вони підключаються до мережевого відеореєстратора через перемикач живлення через Ethernet (PoE) і використовують тільки один кабель для підключення до мережного реєстратору відеосервера і джерела живлення.

  IP-камери необов’язково повинні знаходитися поруч з відеосервером для отримання якісних зображень, зняті зображення можна збільшувати в цифровому вигляді без значного погіршення якості зображення. Нарешті, IP-пристрою відеофіксації мають більш широкий діапазон огляду і безліч додаткових спеціальних функцій, таких як автоматичний запис на рух, розпізнавання об’єктів і можливості інтелектуальних технологій.

  У більшості пропонованих розумних пристроїв відеоконтролю на ринку України існують додаткові спеціалізовані функції: можуть записувати якісні зображення при поганому освітленні, охоплювати кілька напрямків, можуть знімати зображення з великої відстані, і багато інших.

  Види і спеціалізовані опції камер відеофіксації:

  Внутрішні / зовнішні купольні камери:

  противандальні і найбільш поширені для базового внутрішнього / зовнішнього відеоспостереження для будинку і офісу, купольна камера не дозволяє злочинцям дізнатися, в якому напрямку може бути спрямований об’єктив.

   

   

   

  Роботизовані PTZ-камери з панорамуванням / нахилом / масштабуванням:

  ці пристрої фіксації дозволяють оператору відеоспостереження або охоронцеві активно переміщати камеру вліво або вправо, вгору або вниз, а також видаляти або наближати об’єктив.

   

   

   

   

  Непомітні / приховані камери:

  як випливає з їх назви, ці камери мало помітні і забезпечують чітке зображення. Вони можуть бути замасковані під різні предмети, можуть бути встановлені або закріплені, де бажана, у вас в будинку, ідеально підходять для використання всередині офісних приміщень.

   

   

   

   

  Циліндричні камери:

  довгі і кульові за формою, вони найбільш ефективні для використання на відкритому повітрі, так як забезпечують чітке зображення на великих відстанях. Такі камери купують для відеофіксації на великих просторах, таких як паркування, відкриті склади, логістичні термінали і майдани.

   

   

   

  Тепловізійні / інфрачервоні камери:

  використовуються в багатьох аеропортах, морських портах і приміщеннях, які забезпечують критично важливу інфраструктуру, інфрачервоні камери можуть забезпечувати якісне цілодобове спостереження незалежно від часу доби і якості освітлення. Вони можуть фіксувати рухомі фігури навіть в непроглядній пітьмі, а лінзи мають дальність дії понад 300 метрів.

   

   

  Камери розпізнавання номерних знаків ANPR / LPR:

  автоматичне розпізнавання реєстраційних знаків (ANPR) або ідентифікація номерних знаків (LPR) представляють собою вузькоспеціалізовані пристрої, здатні зчитувати і зберігати дані про номерні знаки. Дане обладнання використовується для моніторингу авто-дорожньої обстановки на вулицях, магістралях і транспортних розв’язках.

   

   

   

  Камери високої чіткості:

  забезпечують запис зображення дуже високої роздільної здатності, їх часто встановлюють в закладах з дуже високим рівнем ризику, таких, як казино, банки та інші фінансові приміщення.

   

   

  Нові технології, доступні для систем відеоспостереження

  Величезний вибір сучасних пристроїв відеофіксації, допоміжного обладнання і технологій значно розширили можливості систем відеоконтролю.

   

  Современные IP системы видеонаблюдения

  Інтелектуальні камери відеоспостереження з розпізнаванням обличь — PTZ пристрої з аналітичним відстеженням, які дозволяють їм ідентифікувати і слідувати за людьми або транспортними засобами, поки вони не вийдуть за межі діапазону — тепловізійної камери. Нічне бачення, повнокольорове зображення високої чіткості і різні інтелектуальні технології, які дозволяють пристроям фіксації негайно відправляти повідомлення про конкретні види діяльності.

  Зайве говорити, що з усіма доступними передовими технологіями ви не швидко зможете вирішити, наскільки просту або складну систему ви захочете встановити, і який необхідний функціонал повинна підтримувати відеосистема для забезпечення безпеки вашого підприємства або будинку.

  Не знаєте, з чого почати? — Тоді обов’язково поговоріть з фахівцем.

  У компанії Solti є фахівці з безпеки, які допоможуть вам з вибором і ціною, а також підкажуть, які типи комплектів відеофіксації будуть найкраще відповідати вашим потребам. Вони також розроблять проєкт модернізації відеоконтролю, щоб ви отримали максимальну віддачу від вашої нинішньої аналогової системи, допомагаючи перейти до використання більш досконалих технологій за символічну ціну.