Консалтинг

Консалтинг

Щоб солідно – консалтинг. Щоб зрозуміло – консультація.

Під час роботи ІТ-підрозділів замовника часом виникає ситуація

  • коли ресурсів власних служб не вистачає для рішення технічних проблем
  • або необхідно провести аналіз можливих рішень того чи іншого завдання та обрати серед них оптимальне,
  • або тільки людина зі сторони зможе неупереджено та об’єктивно оцінити проблему…

В усіх цих випадках вельми корисно рішення про залучення зовнішних технічних консультантів для формування експертних рекомендацій з модернізації існуючої ІТ-системи на основі «свіжого погляду зі сторони».

Види
Финансовый консалтинг
ФІНАНСОВИЙ КОНСАЛТИНГ
ИТ консалтинг

Технічний консалтинг

Що стоїть за цим
года опыта

Кожний з нас намагається мати в своєму оточенні «своїх людей»: «свого» стоматолога, «свого» юриста, «свого» мудрого радника — тих, хто знає наші симпатії та антипатії, хто пам’ятає про наші побажання. Одним словом — тими, кому ми можемо довіряти.

За простотою та легкістю рішення «своїми» спеціялістами поставленого завдання, стоять місяці, а інколи й роки тісної взаємодії, уважного та детального «вивчення» нюансів, побажань та потреб. Саме тому результат виконаної роботи «своїм» спеціялістом, як правило, перевершує очікування.

За час діяльності SOLTI завоювала повагу своїх замовників, серед яких буджетні, державні та приватні організації різних сфер діяльності.

Ми пишаємось тим, що Замовники, хоча б одноразово обравши спеціялістів SOLTI для технічного консалтингу, залишаються з нами на роки, довіряючи високій кваліфікації та багаторічному досвіду, вважаючи наших спеціялістів— «своїми» особистими консультантами та «своїми» радниками в питаннях розвитку ІТ інфраструктури.

За плечами у нас – багато років навчання та набивання шишок. Сьогодні – професіоналізм, знання та багаторічний досвід успішних впроваджень.

Ми готові ділитися нашими знаннями та досвідом та робимо це з задоволенням.

Потрібна консультація?

Дзвоніть за телефоном +38 (057) 765-84-00

або залишайте свій номер/пошту – ми з Вами зв’яжемось    Сертифікати